23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Joshua Harrop vyhlíží první tým United

Záložník Manchesteru United Josh Harrop doufá, že napodobí své kolegy z týmu United U21 a brzy nakoukne do prvního týmu Rudých ďáblů poté, co se již zotavil ze zdravotních problémů s kýlou.

joshua_harrop

Talentovaný záložník v pondělí odehrál celých 90 minut v zápase proti Norwich City U21, který ale Manchester United U21 nezvládl a trochu překvapivě prohrál 2:0. Mladíci United dostanou šanci na nápravu už příští týden, kdy se střetnou s Liverpoolem U21. 19letý Josh Harrop už v minulosti trénoval s prvním týmem Manchesteru United a nyní doufá, že se opět dostane blíže k prvnímu týmu, kde chce na sebe upoutat pozornost.

„Tím jak stárnu a zlepšuji se, mám pocit, že se dostávám více do popředí. Nyní musím každý den na tréninku tvrdě pracovat a snad dostanu příležitost v prvním týmu. Několik mladých kluků už v této sezoně dostalo šanci a to je také můj cíl. Chci tvrdě pracovat a dostat šanci. Cameron Borthwick-Jackson nedávno odehrál dvacet minut a to je cílem pro všechny mladé kluky,“ řekl Harrop.

„Několikrát jsem už s prvním týmem trénoval, zvláště pak před zápasy v Lize mistrů. Trénovat s prvním týmem je obrovská zkušenost. Je fajn se zapojit do takového tréninku a vědět, že vás manažer sleduje. Mluvil jsem i s některými hráči prvního týmu, kteří se vám snaží hodně pomoci.“

Josh Harrop se ale soustředí především na své výkony v týmu Manchesteru United U21, který už příští týden v pondělí vyzve v Leighton Sports Village mládežnický tým Liverpoolu.

„S týmem United U21 chceme opět vyhrát ligový titul. Do každého zápasu jdeme s cílem zvítězit a je jedno, že je to zápas týmu U21. Proti Liverpoolu to je vždycky zajímavé utkání. Tyto zápasy bývají vyhrocené a přijde i dost fanoušků. Proti Liverpoolu jsem už od svých devíti let odehrál spoustu zápasů a stále za něj hrají hráči, proti kterým jsem nastupoval ještě ve školních letech. Jsou to skvělé zápasy. Mezi Manchesterem United a Liverpoolem je velká rivalita, což je do vás štěpováno odmalička. Všichni budou na tento zápas nabuzeni“.

„Jsem místní kluk, takže si myslím, že mi to může pomoci. Neříkám, že mám větší motivaci než ostatní, ale v těchto zápasech se chcete ukázat. Každý chce hrát co nejlépe a každý chce, aby tým vyhrával. Samozřejmě, že se chci dostat do prvního týmu a ukázat se tam. Tvrdě na sobě pracuji, hodně času trávím v posilovně, abych se vyhnul případným zraněním. Nyní se dostávám do plné fyzické kondice, rád bych opět trénoval s prvním týmem, a pokud se mi bude dařit, tak snad dostanu šanci.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!