Wilson odchází na hostování do Brighton and Hove Albion

33

Útočník Manchesteru United James Wilson odchází do konce sezony na hostování do Brighton and Hove Albion.

James Wilson se raduje z gólu

19letý útočník, který 1. prosince oslaví své 20. narozeniny, v této sezoně odehrál za první tým Manchesteru United pouhé dva zápasy (nastoupil v základní sestavě v pohárovém utkání proti Middlesbrough a jako střídající hráč naskočil do ligového utkání proti Arsenalu). Na této statistice se podepsalo i jeho zranění a letní příchod francouzského útočníka Anthonyho Martiala.

Wilson nyní bude až do konce sezony hostovat v týmu Brighton and Hove Albion, který v letošní sezoně v lize ještě neprohrál.

“Chtěli jsme do týmu získat útočníka a James byl jedním z našich cílů, takže jsme naprosto spokojeni, že se nám ho podařilo získat. Je to talentovaný mladý hráč a věříme, že tento krok bude prospěšný pro všechny zúčastněné strany. Měly o něj zájem i další týmy, takže je skvělé, že jsme ho získali my. Doufám, že nám pomůže v našem skvělém startu do sezony a přidá spoustu branek,” řekl manažer týmu Chris Hughton.

James Wilson je považován za jeden z největších fotbalových talentů Manchesteru United, s kterým v září letošního roku podepsal nový čtyřletý kontrakt.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!