29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Wilson odchází na hostování do Brighton and Hove Albion

Útočník Manchesteru United James Wilson odchází do konce sezony na hostování do Brighton and Hove Albion.

James Wilson se raduje z gólu

19letý útočník, který 1. prosince oslaví své 20. narozeniny, v této sezoně odehrál za první tým Manchesteru United pouhé dva zápasy (nastoupil v základní sestavě v pohárovém utkání proti Middlesbrough a jako střídající hráč naskočil do ligového utkání proti Arsenalu). Na této statistice se podepsalo i jeho zranění a letní příchod francouzského útočníka Anthonyho Martiala.

Wilson nyní bude až do konce sezony hostovat v týmu Brighton and Hove Albion, který v letošní sezoně v lize ještě neprohrál.

„Chtěli jsme do týmu získat útočníka a James byl jedním z našich cílů, takže jsme naprosto spokojeni, že se nám ho podařilo získat. Je to talentovaný mladý hráč a věříme, že tento krok bude prospěšný pro všechny zúčastněné strany. Měly o něj zájem i další týmy, takže je skvělé, že jsme ho získali my. Doufám, že nám pomůže v našem skvělém startu do sezony a přidá spoustu branek,“ řekl manažer týmu Chris Hughton.

James Wilson je považován za jeden z největších fotbalových talentů Manchesteru United, s kterým v září letošního roku podepsal nový čtyřletý kontrakt.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!