Lingard k zápasu s Watfordem

7

Jesse Lingard věří, že vítězství urvané v dramatickém závěru vzbudilo v soupeřích v boji o titul strach.

Lingard (dailymail.co.uk)

Svěřenci Louise van Gaala odpověděli na vyrovnávací branku Troye Deeneyho tím nejlepším možným způsobem, když pro tři body pro svůj tým došel především Bastian Schweinsteiger. Byl to právě on, kdo z téměř nulového úhlu vystřelil, načež si střelu do své vlastní branky srazil právě střelec vyrovnávacího gólu.

Lingard tvrdí, že právě tohle je signál pro soupeře, kteří nad psychickou silou United budou muset uvažovat.

Je to ohromné. Je to vzkaz ostatním týmům, jak dokážeme zápas vyhrát. Vyvine to na ně tlak a je to skvělý pocit.“

Byl to je skvělý konec zápasu. Každopádně se jednalo spíše o přerušovaný zápas, ale my jsme se dokázali koncentrovat, což nás dovedlo k vítězství. Nyní nás čeká spousta zápasů a my máme hodně zraněných hráčů, tak se s tím musíme nějak porvat. Pokud do Vánoc vyhrajeme co nejvíce utkání, tak pak budeme v pohodě.

Na otázku, zda stále věřil, že Rudí ďáblové dokážou zápas otočit na svou stranu, odpověděl: „Pochopitelně. Vytvořili jsme si mnoho šancí a jenom já sám jsem jich mohl pár proměnit. Očividně na tomhle budu muset zapracovat, ale je fajn, že Basti na konci utkání branku vstřelil. Už na ni čekal dlouho, zasloužil si to.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokZaujímavosti z histórie #6: Old Trafford časť 2.
Ďalší článokMôže to byť fantastický týždeň
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!