01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Romero: Proč je Messi moje číslo jedna

Brankář Manchesteru United Sergio Romero pěl ódy na adresu Lionela Messiho, když byl tázán v rubrice manutd.com „With and Against“.

romero

 

Při otázce, kdy měl vybrat nejrychlejšího spoluhráče a soupeře vybral svého argentinského kolegu Lionela Messiho a Juana Cuadrada.

„Nejrychlejším hráčem musí být Lionel Messi. Myslím, že to ukazuje celé roky v Barceloně i v reprezentaci Argentiny jak rychle dovedou jeho nohy pracovat s míčem. Díky bohu jsem vždy hrál po jeho straně a nikdy jsem se nemusel postavit proti němu, protože jeho bych zastavovat nechtěl.“

 „Protihráčů je hodně, ale byl jsem opravdu překvapený, jak rychlý je Juan Cuadrado. Je to ofenzivní záložník, který může pohodlně hrát na několika pozicích a který rád útočí na bránu, protože jeho střely jsou nebezpečné. V čem vyčnívá, je přebrání míče uprostřed hřiště. Poté s lehkostí zaveze míč k soupeřově brance, přičemž s ním uběhne klidně 40 metrů.

„Spoluhráč s nejlepší kondicí je určitě Mascherano, který se navíc nikdy nevzdává. Soupeřem by byl Sanchez z Aston Villy. Nejdrsnější ‘tackler’spoluhráč je Wernbloom z Alkmaaru; teď je v CSKA. Jeho protějšek je Paulo Da Silva, i když výběr je velký.

Nejlepší zakončovatel je Sergio Aguero. Proti němu stavím Falcaa, nikdy nemůžete předvídat, co udělá. Nejlepší nahrávač je opět Messi, bez debat. A nakonec nejlepší hráč, proti kterému jsem kdy hrál je asi Neymar – líbí se mi jeho styl.“

zdroj: manutd.com

 

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!