Lingard povolán do reprezentace

13

Skvělé výkony odchovance Manchesteru United zajistily Lingardovi pozvánku do anglické reprezentace, s níž se v úterním zápase utká s výběrem Francie.

Lingard (dailymail.co.uk)

Ani Roy Hodgson si nemohl nevšimnout fenomenálních výkonů dvaadvacetiletého mladíka z Old Trafford, který tak svou přítomností v týmu nahradí zraněného Michaela Carricka a Jamie Vardyho, kteří už s týmem nejsou.

Je to vůbec poprvé, co se Lingard ocitne v seniorském týmu Anglie. Dres Albionu mu však cizí rozhodně není, jelikož má na svém kontě jedenáct odehraných utkání za výběr U21. V této kategorii pak debutoval v srpnu roku 2013, kdy nastoupil do zápasu se Skotskem.

Lingard se rovněž o milníku své kariéry nezapomněl rozpovídat u fotky na svém instagramu:

Jsem nadšen z povolání do seniorského týmu. Vždy je čest nosit národní dres.“

Lingard pak disponuje pouhými sedmi starty v červeném dresu United, v nichž se dokonce trefil a to do sítě WBA před pouhými devíti dny. Není tak vůbec od věci říct, že si Jesse v posledním měsíci žije svůj fotbalový sen.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokJames: David de Gea môže pomôcť United získať titul
Ďalší článokĎalšia skvelá príprava
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!