05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lingard nadšený prvním gólem

Křídelník Manchesteru United Jesse Lingard říká, že cítí „čisté štěstí“ poté, co vstřelil svůj první gól za seniory.

Odchovanec akademie United je nadšený, že se zapsal na listinu střelců za svůj rodný klub a potvrzuje, že jeho sebevědomí roste s každým utkáním. Nyní se objevil už v sedmém zápase v řadě.

„Je to splněný sen. Předtím jsem byl v zakončení trochu zbrklý, ale nad touto situací jsem měl kontrolu a jsem rád, že míč šel do sítě. Byl to opravdu šťastný moment v mé kariéře. Potom už to bylo jen čisté štěstí, hlavně proto, že byla přítomna i má rodina. Mamka, taťka a přítelkyně byli někde v davu a všichni jsou fanoušky United – všichni na mě byli pyšní.

Určitě mi roste sebedůvěra. Manažer mi věří a nechal mě hrát i důležité zápasy, což mi hodně pomohlo.“

Teď, když okusil život v prvním týmu během posledního měsíce, chce Lingard pokračovat ve své formě a udržet si místo v základní jedenáctce Louise van Gaala.

„Je to moje první šance po třech měsících, tak musím být trpělivý. Předtím jsem nehrál, takže musím dobře makat na tréninku a snad dostanu svoji odměnu. Musím pokračovat v konzistentních výkonech, protože vím, že to manažer vyžaduje. Kdyby se mi podařilo pokračovat v současné formě, tak by to bylo samozřejmě skvělé.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!