28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Proti CSKA se ukážeme, tvrdí van Gaal

Louis van Gaal tvrdí, že jeho svěřenci rozhodně netrpí po bezbrankové remíze ztrátou sebevědomí a proti CSKA hodlají zvítězit.

Louis Van Gaal 2016 players

Ve včerejším utkání United a Crystal Palace branka nepadla, a tak si hráči z Manchesteru došli pro třetí remízu v řadě. V následujícím zápase se pak svěřenci van Gaala střetnou s moskevským celkem CSKA, který naopak zvítězil ve dvou domácích zápasech, a to v poměrech 2:0 a 2:1, a tak lze konstatovat, že hýří rozhodně větší formou než hráči z Old trafford.

Nic jsem nezpozoroval,“ odpověděl manažer na otázku, zda remíza zapříčinila ztrátu sebevědomí u svěřenců. „Když vidím, jaké jsou osobnosti, tak si nemyslím, že o svých kvalitách pochybují. Všechno se může změnit jedním zápasem – dej, ať tomu je právě proti CSKA – protože vítězství potřebujeme.“

Manažer se také vyjádřil ke skutečnosti, kdy fanoušci svými chorály vyzívali hráče po útočném fotbale.

Je to jejich právo (vyjádřit svůj názor). Poprvé, kdy jsme byli horším týmem na hřišti soupeře, bylo proti Arsenalu a tenkrát to bylo správné. Mohou takto fandit (nabádat k útočení), ale v následujícím zápase třeba budou zpívat něco úplně jiného.“

Posledním zápasem, ve kterém hráč United trefil branku, byl právě proti CSKA 21. října, když se trefil Anthony Martial. K tomuto faktu se van Gaal také vyjádřil.

Doufám, že proti Moskvě budeme znovu skórovat, protože od té doby se nám to nepodařilo.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!