Proti CSKA se ukážeme, tvrdí van Gaal

86

Louis van Gaal tvrdí, že jeho svěřenci rozhodně netrpí po bezbrankové remíze ztrátou sebevědomí a proti CSKA hodlají zvítězit.

Louis Van Gaal 2016 players

Ve včerejším utkání United a Crystal Palace branka nepadla, a tak si hráči z Manchesteru došli pro třetí remízu v řadě. V následujícím zápase se pak svěřenci van Gaala střetnou s moskevským celkem CSKA, který naopak zvítězil ve dvou domácích zápasech, a to v poměrech 2:0 a 2:1, a tak lze konstatovat, že hýří rozhodně větší formou než hráči z Old trafford.

Nic jsem nezpozoroval,“ odpověděl manažer na otázku, zda remíza zapříčinila ztrátu sebevědomí u svěřenců. „Když vidím, jaké jsou osobnosti, tak si nemyslím, že o svých kvalitách pochybují. Všechno se může změnit jedním zápasem – dej, ať tomu je právě proti CSKA – protože vítězství potřebujeme.“

Manažer se také vyjádřil ke skutečnosti, kdy fanoušci svými chorály vyzívali hráče po útočném fotbale.

Je to jejich právo (vyjádřit svůj názor). Poprvé, kdy jsme byli horším týmem na hřišti soupeře, bylo proti Arsenalu a tenkrát to bylo správné. Mohou takto fandit (nabádat k útočení), ale v následujícím zápase třeba budou zpívat něco úplně jiného.“

Posledním zápasem, ve kterém hráč United trefil branku, byl právě proti CSKA 21. října, když se trefil Anthony Martial. K tomuto faktu se van Gaal také vyjádřil.

Doufám, že proti Moskvě budeme znovu skórovat, protože od té doby se nám to nepodařilo.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Crystal Palace – Manchester United
Ďalší článokMorgan Schneiderlin verí, že góly prídu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!