28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lingard pyšný za svůj podíl na vítězství

Jesse Lingard vždy snil o hraní za Manchester United a to se absolventovi akademie United splnilo, když včera nastoupil před zraky své rodiny do svého druhého utkání za Red Devils a dopomohl k vítěství 3:0 nad Evertonem.

Dvaadvacetiletý hráč si odbyl svůj debut v prvním zápase ligy loňské sezóny, v němž si však zranil koleno, což ho vyřadilo z bojů o první tým Louise van Gaala.

Lingard zaujal snad všechny na letním turné v Americe a byl prvním, kdo střídal na Goodison Parku, když o poločase nahradil Juana Matu.

„Bylo to skvělé vítězství, navíc venku. Dobře jsme se vrátili po porážce s Arsenalem, taky jsme se připravovali celý týden na to, abychom do zápasu vkročili pravou nohou. Jsem rád za minuty, které jsem dostal a že jsem pomohl týmu k vítěznému konci. Kdekoliv bude manažer chtít, abych hrál, tak odvedu svoji práci.

Řekl mi jen, abych se při útoku i obraně stahoval spíš dovnitř hřiště a chtěl, abych sledoval Brendana Gallowaye, protože v prvním poločase zůstával hodně vysoko, takže mým úkolem bylo hlídat jeho náběhy v druhém poločase. Možná v jiném zápase, s trochou štěstí, bych mohl skórovat, ale dokud sbíráme tři body, tak mi to bohatě stačí.

Mým hlavním cílem teď je doufat, že se mnou bude manažer počítat i nadále. Vždy jsem chtěl hrát za Manchester United. Hrát 45 minut neznamená, že bych v dalším utkání nemohl nastoupit.

Pár lidí z mé rodiny se přišlo podívat na zápas s Evertonem, i když jsem samozřejmě nevěděl, jestli budu hrát nebo ne. Prý to pro ně byla čest vidět mě na hřišti.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!