Cenu pro hráče měsíce získal Juan Mata

14

Cenu pro hráče měsíce září získal španělský ofenzivní záložník Juan Mata. Tento titul pak s odřenýma ušima uhájil před famózním Anthonym Martialem.

_70825724_matastill

Odehrál všech šest zápasů, v nichž, alespoň dle zápisu, nastoupil na pravé straně hřiště a hned v pěti svými kvalitními výkony přispěl k vítězstvím. Že se mu poslední měsíc povedl opravdu náramně, potvrdil jednak góly do sítí Southamptonu, Sunderlandu a Wolfsburgu a jednak naprosto fenomenální přihrávkou na Chrise Smallinga, jež posléze rozvlnil síť Wolfsburgu.

Sedmadvacetiletý Mata získal toto ocenění od svého příchodu z Chelsea již po čtvrté. Vloni se jednalo o měsíce únor a duben, v letošním roce pak o březen a nyní září.

Velmi těsné hlasování pak dokazuje skutečnost, že Španěl vyhrál cenu o pouhé dvě procenta (44%) před dotírajícím Martialem, který získal rovněž úžasných 42% všech hlasů. Na třetím místě se pak umístila jistota letošní sezony Chris Smalling.

Po mém návratu do Manchesteru se budeme muset připravit na pár zápasů, které budou vskutku těžké a vzrušující. Nejdříve nastoupíme proti Evertonu, což bývá vždy těžký zápas, potom proti CSKA Moskva a následně proti Manchesteru City. Říjen je letos opravdu náročným měsícem a my se musíme ujistit, že na něj budeme připravení,“ sepsal Mata na svém blogu plány pro nadcházející měsíc, ve kterém očividně hodlá trofej pro hráče měsíce obhájit.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMediálny servis 15.10.
Ďalší článokVan Gaal o zraneniach pred vonkajším zápasom s Evertonom
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!