15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Blind si neúspěch nepřipouští

Daley Blind odmítá jakékoliv spekulace o možné neúčasti holandského výběru na Mistrovství Evropy 2016, které se uskuteční ve Francii.

blind2

Obránce sehrál klíčovou roli v reprezentačním výběru Holandska, které před rokem získalo na Mistrovství světa bronzové medaile. Letos se ale zdá, že jak on, tak také celý národní tým ve skupině A strádá, přičemž nad nimi visí hrozba v podobě neúčasti na nadcházejícím EURU.

Svěřenci Dannyho Blinda, tedy otce univerzála Manchesteru United, nyní musí porazit jak Kazachstán, tak také Českou republiku a zároveň doufat, že Turci ztratí s výběrem hráčů ze srdce Evropy body.

Je pro nás důležité se dostat na třetí místo,“ vysvětlil Blind. „Bohužel už to nemáme v svých rukách. Turecko musí prohrát a my zvítězit v obou zápasech. To je teď naše práce.“

Ale nevzdáváme se. Musíme zabojovat a pak uvidíme, co všechno se událo. Čekají nás dva těžké zápasy, které musíme vyhrát – bez debat. Pokud se chceme dostat na EURO, není jiná cesta – musíme zvítězit a Turci musí prohrát.“

Byla by ostuda, kdybychom to nedokázali. Každopádně na něco takového teď nechci vůbec myslet,“ řekl Blind.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!