04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vyjádření hráčů United před zápasem s Arsenalem

Několik hráčů vyjádřilo své pocity před nedělním střetnutím Manchesteru United na hřišti Arsenalu.

Manchester-United-Vs-Arsenal

Daley Blind odehrál v této sezóně za Manchester United více minut než kdokoliv jiný, přesto však říká, že se na utkání s Arsenalem cítí dobře odpočatý…

 

Je těžké připravit se na tak velký zápas, když máte po úterním vítězství s Wolfsburgem jen krátkou dobu na regeneraci?

To si nemyslím, zejména když jde o tak velký zápas jako s Arsenalem. Jako hráč chcete tyto zápasy odehrát pokud možno všechny. Myslím si, že jsem na to připravený. Co se týče psychiky, není potřeba se nějak zvlášť motivovat, ale rozhodně si musíte odpočinout a zotavit se. To je pro mě nejdůležitější, ale mohu říct, že se cítím fit a jsem spokojený.

 

Arsenal v týdnu prohrál s Olympiacosem. Jak moc to ovlivní jejich přípravu na neděli?

Samozřejmě, že budou chtít napravit svoje zaváhání v Lize mistrů, ale je to pro ně těžké i proto, že my jsme v nyní v dobré náladě. Vždy je dobrý pocit hrát utkání, když jste na vrcholu tabulky. Je to skvělý pocit. Musíme se od toho odrazit a zůstat silní. Budeme připravení. Arsenal nás bude chtít zatlačit, takže se musíme ujistit, že získáme tři body – to by bylo skvělé.

 

Před poslední reprezentační pauzu jste museli zkousnout porážku se Swansea City. Je zde motivace navíc, aby se to neopakovalo?

Mluvili jsme o tom a chceme tomu zamezit. Není zrovna dobré, když prohrajete a víte, že další zápas Premier League bude až za dva týdny. Opravdu to nebyl dobrý pocit, ale také jsme se museli prostě vrátit zpět a to se nám podařilo skvěle. Nyní však chceme jít na reprezentační pauzu v dobré náladě.

2160D54CA0C446108E91AC520A4D12B6.ashx

David De Gea se taktéž vyjádřil k zítřejšímu zápasu a v jeho řeči nechyběla pochvala českému reprezentačnímu brankaři Petru Čechovi, který v létě vyměnil dres Chelsea za Arsenal.

„Myslím si, že Čech je skvělý brankář, jeden z nejlepších na světě,“ řekl De Gea pro MUTV. „Podle mě jeho přítomnost v brance Arsenalu hodně pomáhá. Má už za sebou mnoho zápasů a opravdu je to vynikající gólman. Co se týče jeho vynechání ze sestavy v Lize mistrů, je to věc koučů. Chápu, že chtěli dát oběma nějaký čas na hřišti a myslím si, že Ospina je velmi dobrý brankář.“

 

„Arsenal je jeden z nejlepších týmů v Premier League. Mají velmi dobré individuality, jsou velmi rychlí a celkově hrají dobrý fotbal. I přesto, že doma v Lize mistrů prohráli, budou na neděli pořádně namotivovaní a budou nám to chtít ztížit. Ale my k nim jedeme s velikou sebedůvěrou a víme, že možnost setrvání na vrcholu tabulky máme v našich rukách. Věříme si a chceme tři body.“

9B3C6BD527F64B00B25C540E92A9EC49.ashx

Nakonec se před samotným zápasem vyjádřil i obránce Phil Jones, který tak jako jeho spoluhráči mluvil nejdříve o dobrém pocitu z vrcholu tabulky a nutnosti setrvat zde nadále.

„První místo je pro nás velká vzpruha. Doufejme, že dokážeme nadále podávat dobré výkony, abychom se zde udrželi. Zatím si myslím, že hrajeme dobře a máme dobré výsledky.“

 

K Arsenalu Jones řekl:

„Arsenal měl vždy v týmu talentované hráče, ať už hrají dobře nebo ne. Prohráli sice v Lize mistrů, ale o to více se budou snažit doma zvítězit. Nebude to pro nás lehké, ale jsem si jistý, že když budeme předvádět to, co jsme si natrénovali, dopadne to dobře.

„Toto utkání je celosvětově hodně sledované. Doufejme, že to bude skvělý zápas s vítězným koncem pro nás.“

BCD3A07DFCEC438A95D7FE252C77F67F.ashx

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!