Herrera vidí na poháru pouze pozitiva

5

Záložník Ander Herrera tvrdí, že zápasy ligového poháru jsou pro tým velmi prospěšné a jedním dechem dodává, že únorové finále je jeho hlavním cílem.

Ander Herrera 123 2015

Loňská účast v ligovém poháru nebyla pro svěřence van Gaala zrovna dvakrát úspěšná, když jim tehdy vystavili stopku hráči Milton Keynes Dons. I toto je pak důvod, proč letos chtějí Rudí ďáblové dojít co nejdále a odčinit tak loňskou blamáž.

Herrera, který poslední utkání United proseděl celé na lavičce náhradníků, doufá, že nyní ukáží fanouškům na Old Trafford, jak se bojuje o ligový pohár.

Už jsem to říkal na začátku sezony, hrajeme o každou trofej,“ nechal se slyšet španělský záložník. „Musíte se o to alespoň pokusit. Capital One Cup je soutěž, kterou můžeme vyhrát. A jelikož hrajeme dvakrát do týdne, tak je také příležitostí pro každého, aby si zahrál. Každý je nyní zapojen, každý má šanci a hlavně každý je fit. Na této soutěži vidím jenom samé pozitiva.“

Herrera rovněž tvrdí, že Ipswich vedený Mickem McCarthym nebude lehký soupeř.

V poháru hrají tyto kluby, jako by jim šlo o život. Oni takto hrát zkrátka musí a my si to musíme uvědomit. Minulý rok, když nás Milton Keynes Dons porazilo 4:0, jsme byli hodně nešťastní. Teď ale máme novou šanci trofej získat. My jsme Manchester United a musíme bojovat o každou trofej. Celá organizace tohoto poháru je pak v Anglii, myslím, velmi dobře promyšlená. Opravdu si to všichni užívají a atmosféra je zkrátka skvělá.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Manchester United – Ipswich Town
Ďalší článokManažér berie proti Ipswichu len víťazstvo
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!