30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera vidí na poháru pouze pozitiva

Záložník Ander Herrera tvrdí, že zápasy ligového poháru jsou pro tým velmi prospěšné a jedním dechem dodává, že únorové finále je jeho hlavním cílem.

Ander Herrera 123 2015

Loňská účast v ligovém poháru nebyla pro svěřence van Gaala zrovna dvakrát úspěšná, když jim tehdy vystavili stopku hráči Milton Keynes Dons. I toto je pak důvod, proč letos chtějí Rudí ďáblové dojít co nejdále a odčinit tak loňskou blamáž.

Herrera, který poslední utkání United proseděl celé na lavičce náhradníků, doufá, že nyní ukáží fanouškům na Old Trafford, jak se bojuje o ligový pohár.

Už jsem to říkal na začátku sezony, hrajeme o každou trofej,“ nechal se slyšet španělský záložník. „Musíte se o to alespoň pokusit. Capital One Cup je soutěž, kterou můžeme vyhrát. A jelikož hrajeme dvakrát do týdne, tak je také příležitostí pro každého, aby si zahrál. Každý je nyní zapojen, každý má šanci a hlavně každý je fit. Na této soutěži vidím jenom samé pozitiva.“

Herrera rovněž tvrdí, že Ipswich vedený Mickem McCarthym nebude lehký soupeř.

V poháru hrají tyto kluby, jako by jim šlo o život. Oni takto hrát zkrátka musí a my si to musíme uvědomit. Minulý rok, když nás Milton Keynes Dons porazilo 4:0, jsme byli hodně nešťastní. Teď ale máme novou šanci trofej získat. My jsme Manchester United a musíme bojovat o každou trofej. Celá organizace tohoto poháru je pak v Anglii, myslím, velmi dobře promyšlená. Opravdu si to všichni užívají a atmosféra je zkrátka skvělá.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!