26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Martial pokračuje ve skvělých výkonech

Anthony Martial se včera dvakrát trefil do sítě Southamptonu a po skvělém debutu s Liverpoolem tak pokračuje ve famózních výkonech.

Martial

Tři branky ve třech soutěžních zápasech – to je vizitka devatenáctiletého Francouze, který pobláznil Old Trafford. Naposledy jeho fotbalovému umu pouze přihlíželi obránci Southamptonu, kteří se před novou posilou United museli sklonit hned dvakrát.

Na hřiště přišel z lavičky náhradníků a chvíli na to povedeným sólem rozvlnil síť odvěkého rivala Rudých ďáblů, Liverpoolu. Že chladnokrevné zakončení nebylo náhodou, ukázal ve včerejším utkání, v němž už začal v základní sestavě a ve kterém jenom potvrdil střelecké vlohy.

První gól Martiala byl odpovědí na úvodní branku Pellého. Brilantně se téměř v hloubi vápna otočil a chladnokrevně v těsné blízkosti brankáře svou práci dokončil. Svým druhým gólem pak pouze potrestal hrubku obrany Southamptonu, při které získal míč a sám běžel na brankáře. Se zvednutou hlavou poté umístil míč do branky jako starý mazák.

Slova chvály pak na devatenáctiletého útočníka pronesl jeho spoluhráč jak z klubu, tak také z francouzské reprezentace, Morgan Schneiderlin.

Je velmi inteligentní a hlavně klidný. Včera ukázal, že disponuje jak vyrovnaností, tak také technikou a silou. Je velkým příslibem pro budoucnost Manchesteru United.“

Na adresu Martiala se pochopitelně vyjádřil také manažer van Gaal.

To je fakt (že měl skvělý začátek sezony), ale má pouze devatenáct let a nemůžete tak od něj očekávat konzistentní výkony. Ale tři zápasy v řadě odehrál na vysoké úrovni a vstřelil góly, což je hodně důležité.“

Martial se ve včerejším zápase stal také s 50% všech hlasů hráčem zápasu a překonal tak Davida de Geu, který převedl několik fenomenálních zákroků (45% všech hlasů).

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!