24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

De Gea je připraven na Reds

David de Gea poskytl po podpisu smlouvy rozhovor pro MUTV. Přepis rozhovoru jeho i van Gaala najdete níže.

Van Gaal De Gea 123

Davide, fanoušci Manchesteru United byli velice potěšeni, že jsi podepsal nový kontrakt. Jak se cítíš?

Cítím se velmi dobře. Rád bych fanouškům poděkoval za jejich podporu, kterou jsem cítil od prvního dne. Jsem velmi šťastný, samozřejmě.

Jde to vidět, fanoušci tě podporovali celou dobu, co jsi tu.

Jo, nejenom mě. Stojí vždycky za týmem, za klubem, a to je úžasné. Myslím, že máme jedny z nejlepších fanoušků na světě.

Jsi teď rád, že se tvoje budoucnost po několika měsících spekulací vyřešila?

V létě bylo hodně spekulací, ale pokračoval jsem v tom, že jsem jen tvrdě pracoval. Jsem odpočatý a šťastný tady. Nyní se máme na co těšit v této sezoně a musíme hrát dobře, vyhrávat zápasy a doufáme, že vyhrajeme nějakou trofej.

Bylo to jiné léto, to je pravda. Ale zůstal jsem soustředěný, byl jsem v klidu a tvrdě pracoval. Také chci poděkovat mým spoluhráčům, jsou fantastičtí, jsem šťastný, že s nimi znova budu.

A co zápas s Liverpoolem?

Trénoval jsem velmi tvrdě a hrál jsem za národní tým, takže jsem připravený a cítím se stoprocentně fit. Je to perfektní moment, kdy se vrátit na Old Trafford – s těmi fanoušky a navíc proti Liverpoolu. Je to speciální zápas pro nás, pro fanoušky, pro svět. Je to velký zápas a my ho, samozřejmě, potřebujeme vyhrát. Potřebujeme tři body pro fanoušky.

V minulé sezoně to byl fantastický zápas s fantastickou atmosférou. Vyhráli jsme 3:0 na Old Trafford a byl to perfektní den. Jasně, je to nová sezona s novými hráči a půjdeme udělat všechno proto, abychom vyhráli.

My jsme Manchester United – jeden z největších klubů světa. Budeme se snažit vyhrát všechno. Víme, že je to těžké, ale my jsme Manchester United. Musíme se snažit vyhrát každý zápas a získat každou trofej.

——-

Louisi, fanoušci jsou velmi rádi, že David podepsal. Jaká je vaše reakce?

Já jsem také velmi potěšen, protože jsem během přípravy říkal, že nechci prodat de Geu. A koneckonců, je to potvrzení toho, co pořád říkám o procesu. Není to lehké. Není to lehké pro hráče, není to lehké pro klub. Na konci procesu se vždycky můžou stát různé věci, které se teď staly. Jsem rád, že podepsal na více než čtyři roky.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!