29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Hráči k zápasu s Liverpoolem

Největší anglické derby je před námi a nutno dodat, že řada hráčů se před ním cítí ve velmi dobré náladě a hodlají udržet tři body na Old Trafford.

de_gea_spain

Po reprezentační přestávce čeká Manchester United zápas s Liverpoolem a všichni na Old Trafford si jsou důležitosti utkání vědomi. Řada otázek je však stále nezodpovězena, především se pak jedná o situaci kolem Davida de Gey, který je dle svých slov připraven, stejně jako je řada otazníků kolem jména nové posily Anthonyho Martiala. Dočká se svého debutu v červeném dresu proti odvěkému rivalovi?

A přenese Wayne Rooney, nový držitel rekordu v počtu branek za Anglii, svou formu i do Premier League? K překonání klubového rekordu Sira Bobbyho Charltona mu zbývá šestnáct branek a všichni na Old Trafford doufají, že tuto ztrátu sníží už v sobotním utkání.

Nejvíce otazníků však přináší situace kolem brankáře de Gey, který svou situaci po reprezentačním utkání popsal slovy: „Na hřišti se cítím v pohodě. Trenér mi dodal sebevědomí, jsem šťastný, že jsem zase hrál. Jsem věčný svým spoluhráčům, kteří byli fantastičtí, stejně jako manažerovi (Vincentu del Bosque).“

Jsem sebevědomý a doufám, že nyní už budu v národním dresu nastupovat pravidelně,“ nechal se rovněž slyšet ofenzivní záložník Juan Mata, jež rovněž oblékl reprezentační dres.

K situaci kolem brankářské jedničky se také rozpovídal i Sergio Romero, nová posila a brankář, jež zatím odchytal všechna utkání Manchesteru United.

Neexistuje žádná rotace mezi brankáři – buď chytáš, nebo sedíš. Jsou tu jen tyto dvě varianty, není žádná třetí. A vůbec si nemyslím, že post brankářské jedničky je už můj, nicméně vím, že mám v Louisi van Gaalaovi obrovskou podporu,“ řekl Romero.

Důležitosti utkání si je také vědom účastník osmačtyřiceti zápasů s odvěkým rivalem, manažer Ryan Giggs.

Utkání s Liverpoolem je ideální příležitostí vrátit se po reprezentační přestávce zpět. Celý Old Trafford je už na to připraven. Všichni hráči se na to těší a fanoušci určitě také. Zápas s Liverpoolem je vždy speciální a o to speciálnější, když zvítězíte. Nemůžeme se dočkat,“ řekl Giggs.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!