01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Jak si vedli hráči United v reprezentačních dresech?

Několik reprezentačních utkání je za námi, a tak je na čase si výkony jednotlivých hráčů zrekapitulovat.

Fellaini

Zápas mezi Belgií a Bosnou a Hercegovinou nezačal pro Západoevropany zrovna nejlépe, když skóre utkání otevřel Edin Džeko. Odpověď Belgičanů však na sebe nenechala dlouho čekat, když v třiadvacáté minutě vyrovnal na 1:1 ofenzivní záložník United Marouanne Fellaini, čímž také otevřel účet svého týmu, jež nakonec zvítězil v poměru 3:1.

Dařilo se také Matteu Darmianovi, který byl v zápase Itálie s Maltou zvolen hráčem utkání, a tak především on přispěl k čistému kontu a vítězství svého týmu v poměru 1:0. Méně šťastný konec utkání pak zažili Daley Blind a Memphis Depay, kteří si cestu na Euro zkomplikovali domácí prohrou 1:0 s Islandem, jež jasně vévodí skupině A.

Jen tři dny po svém přestupu na Old Trafford pak debutoval v národním dresu Anthony Martial, který tak mohl oslavit nejen tento milník své kariéry, ale také výhru svého týmu v přátelském zápase nad soupeřem z Portugalska. Do utkání nastoupil v čtyřiasedmdesáté minutě, načež po šesti minutých se podařilo jeho týmu skórovat a stanovit výsledek utkání na 1:0. Do utkání zasáhl také Morgan Schneiderlin, který odehrál celý druhý poločas.

V akci jsme mohli vidět rovněž Bastiana Schweinsteigera, který byl u vítězství Německa nad Polskem v poměru 3:1. Do statistik utkání se však zapsal pouze žlutou kartou. Ve velké formě hrající Severní Irsko pak porazilo Faerské ostrovy, rovněž v poměru 3:1 a kromě našeho bývalého stopera Jonnyho Evanse se utkání zúčastnil také Paddy McNair, jež v osmasedmdesáté minutě vystřídal Laffertyho.

Slavit vítězství mohl i James Wilson, který jako jediný hráč utkání mezi jednadvacítkou Anglie a výběrem U23 Spojených států rozvlnil síť. Stalo se tak pouhých jedenáct minut poté, co coby střídající hráč vstoupil v jednašedesáté minutě na hřiště.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!