30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Irwin a Robson složili z hráčů United a Liverpoolu jedenáctku

Legendy Manchesteru United Denis Irwin a Bryan Robson si před derby vzali na sebe odpovědnost a složili nejlepší jedenáctku složenou z hráčů United a Liverpoolu.

Severozápadní derby v rámci Premier League je na programu 12. 9., nicméně utkání legend mezi oběma celky již dnes a k této příležitosti se jak Irwin, tak Robson náležitě vyjádřili. Sestavili totiž sestavu tvořenou pouze těmi nejlepšími hráči obou klubů.

Protože je seznam hráčů až příliš dlouhý, zaměřili se při sestavování pouze na nejúspěšnější období obou klubů. Tedy na období sedmdesátých a osmdesátých let co se týče Liverpoolu a let devadesátých a prvních deseti let nového tisíciletí co se týče Manchesteru United. Proto tedy v sestavě nelze spatřit hráče jako Charlton, Gerrard, či Suarez. Stejně tak se nenominovali do sestavy jak Irwin, tak také Robson.

Zatímco post brankáře byl určen Peteru Schmeichelovi, v obraně dominují hráči Liverpoolu, když zde obsadili hned tři posty. Phila Neala, Alana Hansena a Alana Kennedyho pak doplnil Jaap Stam. Opačný poměr sil pak lze spatřit v záložní řadě, když Cristiana Ronalda, Roye Keana a Ryana Giggse doplnil Graeme Souness. Útočnou dvojici pak tvoří duo Cantona a Dalglish.

Irwin s Robsonem pak nezapomněli ani lavičku náhradníků, na kterou by usedli Mark Lawrenson, Rio Ferdinand, Paul Scholes, Terry McDermott, Ian Rush and Wayne Rooney.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!