Darmian vyžaduje zopakování výsledku

7

Matteo Darmian, který se v letošní sezoně prezentuje skvělými výkony, požaduje po svém týmu v zítřejším utkání alespoň takový výkon, který on a jeho spoluhráči předvedli v prvním zápase s Bruggami.

Darmian Torino 1

Už loni odehrál pravý obránce na Jan Breydel Stadium, tedy domácím stadionu Club Bruggy, utkání, a to v rámci Evropské ligy, které tenkrát mezi Bruggami a Turínem skončilo nerozhodně 0:0. Stejný výsledek by pak Darmianovi, dle jeho slov, nevadil ani letos.

Výsledek 0:0 by pro nás byl samozřejmě dobrý výsledek, nicméně my se snažíme každý zápas vyhrát a utkání s Bruggami nebude jiný,“ řekl Darmian. „Víme, že jsou dobří, zvláště pak doma, ale my tam jedeme zvítězit. Nemyslíme si, že to bude jednoduché, ale pro všechny lidi v klubu je důležité se do Ligy mistrů kvalifikovat.“

Darmian v rozhovoru pro MUTV zavzpomínal také na první zápas s belgickým týmem.

Stadion, atmosféra a fanoušci byli fantastičtí. Byl to skvělý pocit a jsem strašně rád, že jsme zvítězili.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNaděje před klíčovým datem
Ďalší článokMemphis: Učím sa od Rooneyho
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!