Fellainimu výměna čísla na dresu nevadí

25

Střelec třetího gólu v zápase s Bruggy Marouanne Fellaini tvrdí, že s výměnou čísla na dresu nemá nejmenší problém.

fellaini-man-utd

Belgičan, který na zádech nyní nosí sedmadvacítku, se nechal slyšet, že toto číslo si už oblíbil ze svého působení ve Standardu Lutych a z toho důvodu tedy neměl nejmenší problém přenechat jednatřicítku legendárnímu Němci Bastianu Schweinsteigerovi.

Když jsem byl mladší a zrovna jsem s profesionálním fotbalem začínal, nabídli mi tenkrát číslo 27,“ řekl Fellaini o svém působení ve Standardu Lutych. „Bylo to tenkrát skvělé číslo, a když jsem teď měl důvod jej změnit, neváhal jsem.“

Jakmile jsem se dozvěděl, že Bastianovo oblíbené číslo je 31, bez váhání jsem mu jej přenechal. Jsem se svým novým číslem velmi spokojen.“

Po zápase předkola Ligy mistrů, v němž v nastaveném čase Belgičan navýšil náskok proti Club Bruggy na 3:1 se zdá, že s novým číslem opravdu nebude mít nejmenší problém.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSmalling chce udržet vítězný start
Ďalší článokRooney: „Kritika není na místě“
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!