31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia

Vzhůru ke hvězdám: Devonte Redmond

18letý záložník Devonte Redmond operuje především na krajích zálohy a v zápasech dokáže pro své spoluhráče připravit řadu šancí.

devonte_redmond

Tento talentovaný záložník se narodil v Manchesteru a svojí první branku v týmu Manchesteru United U18 vstřelil v roce 2013 v utkání proti stejně starému výběru Aston Villy. Později také vedl jako kapitán mládežnický tým United, který se zúčastnil několika přátelských zápasů na Slovensku.

Celkem v sezoně 2013/2014 Devonte odehrál za tým Rudých ďáblů U18 23 utkání, ve kterých vstřelil čtyři branky a u čtyř branek asistoval. Nejvíce mladík zazářil v utkání proti Middlesbrough U18, které se hrálo v lednu roku 2014 a ve kterém mladíci United zvítězili vysoko 5:1. Devonte v tomto utkání vstřelil dvě branky a na další dvě branky přihrál.

V minulé sezoně mladý záložník pravidelně nastupoval za tým Manchesteru United U18 a sezonu zakončil s celkovou bilancí 29 odehraných zápasů, ve kterých vstřelil jednu branku a na jednu branku přihrál. Hráč se střelecky prosadil v utkání proti Manchesteru City U18.

Devonte Redmond je vyšší atletické postavy a mezi jeho přednosti patří kopací technika a pokrytí míče. V následující sezoně bude Devonte nastupovat za tým Manchesteru United U18 a uvidíme, jak se mu zde bude dařit.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!