24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Nechápu, proč Basti nehraje, diví se Scholes. Schweini: Nejsem stoprocentní

Mnoho fanoušků volá po tom, aby hrál Basti od začátku. Diví se i legendární Scholes, německý kapitán to však odůvodnil.

bastian 31

 

Bastian Schweinsteiger došel do Manchesteru United s velkou pompou, očekávali se od něj velké věci. Jenže Louis van Gaal všechny fanoušky tohoto německého bojovníka v prvních třech soutěžních zápasech hodně rychle zchladil. Ve všech třech nastoupila v záloze dvojice Carrick – Schneiderlin. Mnohým se to nelíbí, dva defenzivní štíty, proč?

„Absolutně netuším,“ připustil i Paul Scholes, když se ho na toto téma zeptala televize BT Sport. „Jel jsem na Old Trafford na zápas, myslel jsem si, že by mohl hrát. Myslím, že Carrick a Schneiderlin jsou si až moc podobní. Ano, naši obranu ochraňují brilantně, ale přispívají stejnou měrou i na druhé straně?“ ptá se sám sebe.

„Když popřemýšlíte o týmech, které mají tyto hráče, kteří spojují obranu s útokem, myslíte na Real Madrid s Tonim Kroosem a Lukou Modrićem, v Barceloně je Sergio Busquets a Andres Iniesta a myslím, že v Bayernu přesně tohle dělal Schweinsteiger a myslím, že by to měl dělat i v Manchesteru United.“

Bastian ale po zápase, ve kterém odehrál druhý poločas, řekl, že ještě není stoprocentní, ale že mu bude stačit jenom pár zápasů.

„Z postupu jsem velmi šťastný,“ řekl Schweinsteiger, jehož bratr Tobias, jenž je obrovským fanouškem United, byl přímo na Old Trafford. „Pořád ale potřebuji pár zápasů, abych byl stoprocentní.“

Zdroj: dfb.de, independent.co.uk

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!