30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Silvestre varuje před předkolem LM

Bývalý obránce Manchesteru United Mikael Silvestre věří, že touha hrát opět Ligu mistrů požene chlapce Louise van Gaala do prvního zápasu proti Club Bruggy.

mikael-silvestre-indian-super-league-tt-gallery_3217051

Pro fotbalisty Brugg je play-off Ligy mistrů spíše svátek, zato pro United je to stěžejní okamžik sezony. Skutečnost, že tyto zvláštní noci v minulé sezoně v Divadle snů tak chyběly, by měla poskytnout další motivaci pro hráče, kdyby jim náhodou myšlenka Champions League nestačila.

Na otázku, zda se budou muset být Ďáblové v následujícím dvojzápase na pozoru, Mikael Silvestre odpověděl:

„Rozhodně není rozhodnuto předem. Je dobré, že máte dva zápasy na to, abyste měli šanci postoupit a jsem si jistý, že tým bude připraven, protože – jako hráč – chcete hrát v této soutěži,“ řekl Silvestre pro ManUtd.com.

„Zapomenete na všechen ten tlak, který na vás vyvíjejí fanoušci i média, protože, jakožto hráč, chcete v té soutěži hrát. Nechcete sedět doma a sledovat ji v televizi.“

„Dělá to velký rozdíl, protože Manchester United do Ligy mistrů patří. Je na realizačním týmu a hráčích, aby hráli takový fotbal, který je potřeba k tomu, aby se tým kvalifikoval.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!