Silvestre varuje před předkolem LM

9

Bývalý obránce Manchesteru United Mikael Silvestre věří, že touha hrát opět Ligu mistrů požene chlapce Louise van Gaala do prvního zápasu proti Club Bruggy.

mikael-silvestre-indian-super-league-tt-gallery_3217051

Pro fotbalisty Brugg je play-off Ligy mistrů spíše svátek, zato pro United je to stěžejní okamžik sezony. Skutečnost, že tyto zvláštní noci v minulé sezoně v Divadle snů tak chyběly, by měla poskytnout další motivaci pro hráče, kdyby jim náhodou myšlenka Champions League nestačila.

Na otázku, zda se budou muset být Ďáblové v následujícím dvojzápase na pozoru, Mikael Silvestre odpověděl:

„Rozhodně není rozhodnuto předem. Je dobré, že máte dva zápasy na to, abyste měli šanci postoupit a jsem si jistý, že tým bude připraven, protože – jako hráč – chcete hrát v této soutěži,“ řekl Silvestre pro ManUtd.com.

„Zapomenete na všechen ten tlak, který na vás vyvíjejí fanoušci i média, protože, jakožto hráč, chcete v té soutěži hrát. Nechcete sedět doma a sledovat ji v televizi.“

„Dělá to velký rozdíl, protože Manchester United do Ligy mistrů patří. Je na realizačním týmu a hráčích, aby hráli takový fotbal, který je potřeba k tomu, aby se tým kvalifikoval.“

zdroj: manutd.com
Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!