30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Morgan Schneiderlin o životě v Manchesteru United

Morgan Schneiderlin mluvil exkluzivně pro ManUtd.com o jeho prvních dvou zápasech za klub, zkušenosti z hraní vedle Michaela Carricka a Bastiana Schweinsteigera a o tom, proč by se mu splnil sen, pokud by Ďábům pomohl dostat se do Ligy mistrů.

hi-res-ddb4c27789bff56a3bb22da7405a08a3_crop_north

Celý následující text píše Morgan Schneiderlin:

Cítil jsem se úžasně, když jsem hrál poprvé na Old Trafford v prvním zápase prvního kola a doufejme, že budu hrát i dnes proti Club Bruggy, protože se nemůžu dočkat, až tam budu zase hrát. Old Trafford je krásný stadion a je úžasné, že tam mohu hrát každý druhý týden.

Liga mistrů je pro nás další velkou soutěží a v prvním zápase musíme dosáhnout co nejlepšího výsledku, který by nám dal velkou šanci postoupit. Přistoupíme k tomu tak, jako v každém zápase. Respektujeme je a připravujeme se na ně tak, jako na každého. Zanalyzujeme je, podíváme se na jejich silné a slabé stránky a budeme připraveni na tuto výzvu. Tato soutěž je jedna z našich prioritních, protože sen každého fotbalisty je zahrát si v ní.

Hrát za tým, jakým je Manchester United, je krásné. Vypadáme silně a já osobně se cítím na to, že brzy budu fyzicky připraven na sto procent. Ještě to není to pravé ořechové, ale to přijde. Taky chci zůstat u lepšení mé hry. Nejsem zcela spokojen s mými výkony, protože vím, že jsem mohl hrát lépe, ale vím, že to přijde. Byl jsem rád, že jsem několikrát dobře zachytil míč, ale nechci ztrácet míče, když je máme, to ještě zlepším. Stane se to, až zlepším svou ostrost.

Užívám si poznávání nových spoluhráčů, ale hrát vedle někoho jako Michaela Carricka nebo Bastiana Schweinsteigera je velmi pěkná zkušenost. Jsou to úžasní hráči a já se s nimi chci jen spojit a více porozumět jejich hře. To přijde s tím, až spolu budeme více hrát, taky během zápasu hodně mluvíme, takže doufejme, že dovedeme pokračovat v dobré společné práci.

Dvě výhry ze dvou je zatím velmi dobrý výsledek a dobrý start do Premier League. Jsme spokojení s výsledky, ale nejsme stoprocentně spokojení s výkony, protože víme, že se můžeme pořád zlepšovat. V Premier League je vše o tom vyhrávat a vyhrát titul, takže někdy potřebujete vítězství, i když nepředvedete nejlepší výkon. A tak to zatím děláme.

Bylo zajímavé vidět, jak pokaždé, když jsme hráli, to byl obrovský zápas pro soupeře. Všímám si toho rozdílu od té doby, co jsem přišel. Vidíte tu atmosféru v každém našem zápasu a vidíte, že jsme tým, který chce každý porazit. Ale já si to užívám a cítím se na to být připraven a soustředím se na to, aby tým hrál co nejlépe v každém zápase.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!