29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia

Vzhůru ke hvězdám: Tyler Reid

17letý pravý krajní obránce Tyler Reid odehrál v týmu Manchesteru United U18 už dvě sezony.

.

Tyler Reid nejprve působil v mládežnických výběrech Arsenalu, avšak v srpnu 2012 přestoupil do Manchesteru United. V roce 2013 svými výkony zaujal na turnaji Milk Cup, kde nakonec slavil s mladíky United vítězství v celém turnaji. O rok později úspěch zopakoval.

V sezoně 2013/2014 Reid odehrál za tým Manchesteru United U18 celkem šest utkání, nicméně v minulé sezoně už byl stabilním hráčem základní sestavy, když nastoupil v 29 utkáních s bilancí jedné vstřelené branky. V minulé sezoně také nastoupil k poslednímu utkání Manchesteru United U21 proti Manchesteru City U21.

Příští měsíc bude Reidovi 18 let a dá se očekávat, že v nadcházející sezoně dostane více herních příležitostí také v týmu United U21. Kvalitní pravý obránce je v Manchesteru United poměrně nedostatkovým zbožím, což by mohlo hrát Reidovi do karet.

Pokud bude podávat dobré výkony v týmu U21, mohl by časem nakouknout také do prvního týmu Rudých ďáblů. Předpoklady k tomu má: je to silový hráč, rychlý, dokáže zaútočit, stejně tak jako dobře bránit.

Zdroj: mufclatest.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!