23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Podpis útočníka není priorita, říká van Gaal

Wayne Rooney proti Tottenhamu na hrotu, Chicharito na lavičce, James Wilson na tribuně. Holandský trenér tak nehledá jinou tvář.

wazza

Louis van Gaal trvá na tom, že podpis hotového hrotového útočníka není letní prioritou. Radamel Falcao a Robin van Persie dříve odešli, proti Spurs šel tak na hrot Wayne Rooney. Bezvýrazný výkon, jedna střela na branku, vlastní gól. Van Gaal ale pořád cítí, že má v útoku k dispozici dobrou konkurenci.

„Není to pro mě speciální položka – to jenom média o tom pořád píší a mluví. Útočníkem je Wayne Rooney, dále je tu James Wilson, Javier Hernandéz a Adnan Januzaj. Není to pro mě zvláštní cíl,“ řekl van Gaal novinářům.

„Ale pokud budeme moci koupit dalšího útočníka, který je velmi kvalitní a je kvalitnější než naši zbývající útočníci, pak koupíme. Ale tak to děláme vždycky. Už jsem to řekl, ale to média nenapíší. Řekl jsem – máme Rooneyho. A vy jste psali, že nemá hrát záloze, ale v útoku.“

„Pozice pod hrotem je pro Memphise nová a musí se přizpůsobit, protože je to střelec. Musíme počkat a uvidíme, jestli může plně plnit požadavky pro tuto pozici, ale hraje tam, protože Ashley Young hraje nalevo velmi dobře. Proto to tak je, ale během sezony se to může změnit. Může v této pozici hrát,“ řekl manažer na téma Memphis.

zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!