05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Depay věří, že udělá číslu 7 čest

Memphis Depay je přesvědčen, že bude schopen vyrovnat se s tlakem, který stojí před každým fotbalistou, který si za Manchester United oblékne dres s číslem 7.

memphis-depay-manchester-united_3335611

Depay udělal při svém debutu v zápase proti Tottenhamu dobrý dojem. Ukázal několik zajímavých triků, snažil se překonat soupeřovu obrannou čtveřici a hrál důležitou roli při vlastním gólu Kylea Walkera z 22. minuty.

Jednadvacetiletý fotbalista si řekl o slavné číslo 7 na dresu, které předtím nosily takové ikony jako Eric Cantona, David Beckham a Cristiano Ronaldo. Memphis sedmičku přebírá po odchodu Angela di Maríi do Paris Saint-Germain a podle svých slov velmi rád vezme zodpovědnost spojenou s nošením tohoto dresu na svá bedra a je přesvědčen, že se mu bude dařit už v prvním roce.

Ano, samozřejmě jsem si vědom tlaku a historie spojeném s nošením tohoto dresu,“ řekl křídelník. „Oceňuji a vážím si historické stránky, ale zároveň chci být sám sebou. Mít číslo sedm na dresu je pro mě velká čest a budu ho pyšně nosit. Minulý rok jsem za PSV hrál také se sedmičkou a vstřelil jsem hodně gólů, takže si věřím i zde.“

Střelecká bilance 22 gólů, které Depay v minulé sezóně vstřelil, přesvědčila United, aby tohoto Holanďana získali. Ačkoliv při svém debutu Depay neskóroval, jeho chytré náběhy a triky zvedly fanoušky United ze sedadel.

Memphis si je taktéž velmi dobře vědom dlouhého seznamu legendárních hráčů, kteří měli úžasné schopnosti jako například Ryan Giggs, Cristiano Ronaldo nebo George Best.

„Moc dobře vím o kvalitních hráčích, které United vždy měli a chci být už v tomto roce co nejlepší,“ dodal Depay. „Chci přinést svému týmu kreativitu a góly. V záloze musím mít pořádnou disciplínu. Nemůžu tedy příliš ztrácet míče, ale na stranách hřiště mohu riskovat a ukázat své triky.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!