18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jak je to momentálně s Pedrem?

Di María ven, Pedro dovnitř. Asi tak by měly vypadat následující dny v Manchesteru United. Zatímco Argentinec už prošel zdravotní prohlídkou v PSG, o Pedrově přestupu se horlivě diskutuje.

Pedro

Di María odchází, to už je na devadesát devět procent jistá věc, prošel totiž, jak už bylo zmíněno, v Dauhá zdravotní prohlídkou. Jako náhrada by měl obratem přijít Pedro. A vše nasvědčuje tomu, že to tak opravdu bude. Při současných příjmech, schopnostech Eda Woodwarda a většinou přemrštěných přestupových částek se zdá být částka 22 milionů liber, kterou Barcelona požaduje jakožto výkupní částku, naprosto směšná, obzvlášť pak za takového hráče.

United nemají s koupí žádný problém. A United ho chtějí, samotný Pedro pak, podle novináře Andyho Mittena, chce přestup také. Samotný novinář také píše, že Barcelona nabídku ještě neobdržela. Na samotný přestup narážel ve svém rozhovoru pro The Sun Louis van Gaal: „Barcelona má rychlost Neymara a Messiho – a Pedra za nimi. Těm musíme konkurovat,“ řekl.

Mnohem víc poodhalil trenér opačného tábora, Luis Enrique: „Pedro je velice dobrý hráč a jako trenér říkám, že chci, aby zůstal, ale je to jeho rozhodnutí. Odchody z klubu budou jedině tehdy, kdy bude daný hráč chtít odejít, o tom zatím novinky nemáme,“ cituje Enriqueho goal.com.

Prezident Pedrova bývalého klubu CD San Isidro Jaime Lorenzo se toho, jak se lidově říká, nebál, a řekl všechno: „Pedrova matka mi řekla, že její syn odchází do Anglie. Myslím, že to pro něj bude dobrá výzva a bude víc hrát. Pošleme mu dárek! Pokud platí to, co se píše, tedy že stojí 22 milionů liber, bude nám náležet přes tři sta tisíc eur, a to díky různým klauzulím ve smlouvách,“ řekl Lorenzo.

zdroj: goal.com, thenational.ae


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!