30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Andreas Pereira odpovídal fanouškům

Andreas Pereira, obrovská naděje United, odpovídal fanouškům prostřednictvím Facebooku, tady jsou odpovědi třeba na to, kdo je jeho nejlepším kamarádem v týmu nebo kdo se stará o hudbu v kabině.

andreas_pereira77

Jaké je to být součástí takového skvělého klubu? – Edgar Gonzalez

Upřímně, jsem velmi hrdý na to, že jsem hráčem Manchesteru United. Jsem velmi šťastný, že můžu hrát za takový klub. Pokaždé, když dám na sebe ten dres, je to pro mě speciální. Uvědomím si to pokaždé, kdy si ho dám, že hraju za největší klub na světě. Jasně, je tu tlak, protože víte, že všude jsou fanoušci, kteří chtějí výhru, a je na vás, abyste to uskutečnili. Ale to je United a to je normální.

Kdo je tvým nejlepším kamarádem v United? – Mohammed El Alami

Musím říct, že mám štěstí, mám tady v klubu mnoho přátel. Adnan, Marouane. Memphis taky, jak došel. Každý vychází s každým – je skvělé být součástí takového týmu.

Jaký druh hudby rád posloucháš v kabině?  – Julie Thomson

Díky za otázku, Julie. Ashley Young je DJ, takže on to má na starosti. Ale ve sluchátkách rád poslouchám před zápasem brazilskou hudbu, všechny její druhy.

Je Ashley dobrým DJem? – Daniel Isaac

Ha – musím si dávat pozor, co řeknu! Ne, pravda je, že Ashley je dobrý, když se snaží. Někdy jenom zapne hudbu a nechá to hrát. Je těžké udržet každého šťastným, předpokládám. Ale hádám, že odpověď na tvou otázku je ano.

Jaký je tvůj nejlepší moment v dresu United? – Ashley Chiniah Jr.

Stalo se to před pár týdny! Řekl bych, že nejlepším momentem je vstřelení mého prvního gólu proti San Jose Earthquakes. Byl to skvělý pocit a asi prozatím můj nejlepší moment.

Čeho se budeš snažit v sezoně dosáhnout? – Harun Dini

Já chci jen pokračovat v dobré práci a doufat, že zapůsobím více a více na manažera. Chci hrát ve více zápasech a chci být pro United důležitým hráčem.

Jaký to byl pocit, když ti bylo řečeno, že půjdeš na hřiště a budeš hrát proti Barceloně? – Ben Gould

Bylo to skvělé! Vždycky se těšíte, až budete hrát proti takovým týmům jako Barcelona a bylo dobré nastoupit proti nim. Pamatuji si, že hned jak jsem přišel na hřiště, zahrál jsem balon do šířky a pak jsme dali gól. Byl jsem ohromen! Vím, že je to jenom příprava, ale výhra byla dobrá pro sebevědomí týmu.

Kdo je v týmu nejrychlejší? – Prince Bolanle Ridwan

Každý o tom teď mluví! Chris Smalling to o sobě říká, ale nejsem si tím jistý. Upřímně, myslím, že nejrychlejší je Antonio Valencia. Možná to bude Chris na kratší vzdálenost, protože má dlouhé nohy, ale pro mě je nejrychlejší Antonio.

Jaký je tvůj další sport mimo fotbal? – Ahan Gabriel Terpine

Moc rád sleduji basketbal. A futsal… I když myslím, že je skoro jako fotbal. V Brazílii je velmi populární.

Jaká byla tvoje první myšlenka, když vbíháš na hřiště a fanoušci šílí? – Jakob Björkman

Ahoj Jakobe! Je velmi speciální moment, když jdeš na hřiště. Jen myslím na ty dobré věci, co jsem udělal, a na ty góly, které jsem dal. Taky myslím na to, co mi řekl manažer, abych hrál – každou speciální instrukci, kterou mi dal. Na to se soustředím.

Jak se cítíš po svém prvním gólu v prvním týmu United? – Sangay Tempa

Ahoj Sangayi! Byl jsem velmi šťastný, když jsem skóroval proti San Jose Earthquakes. Byl to pro mě velmi speciální moment. Byla to i úleva, že jsem dal první gól. Doufám, že jich bude víc. Bylo to pro mě o to speciálnější, protože jsem nikdy neskóroval hlavou!

K jakému hráči jsi vzhlížel, když jsi byl mladý, a proč? – Matthew Rillie

Kaká. Vždycky jsem k němu vzhlížel. Byl silný, rychlý, technicky dobrý a  vždy byl klidný, v každé situaci.  

Představ si, že jsi manažerem Manchesteru United… Je nastavený čas, je remíza a United mají přímák z pětadvaceti yardů. Komu bys dal na starost kopnutí přímáku? – Lari Bright

Skvělá otázka, Lari! Odpověď musí být Andreas Pereira! Tak jsem si jistý, že by to byl gól. Haha, jasně, dělám si srandu. Pokud ne já, byl by to Wazza. Přímáky má fantastické.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!