23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Hráči United očekávají úspěch v nadcházející sezoně

Hráči United už jsou zpátky v Manchesteru, takže se opět vše soustředí na ligu. Zeptali jsme se několika hlavních hráčů klubu, co mohou fanoušci v nové sezoně očekávat.

Morgan Schneiderlin

Daley Blind: Myslím, že budeme hrát útočný fotbal, také budeme vyhrávat hodně zápasů. Musíme zápasy zabíjet a ujistit se, že tři body zůstanou v důležitých zápasech nám. Musíme to dokázat i na venkovních hřištích, kde je to občas těžké. Máme skvělý tým, dobrou partu. Budeme hrát útočný fotbal.

Phil Jones: Bylo skvělé přivítat nové hráče, které trenér podepsal. Jsou na tom dobře a hezky se usadili, takže, doufejme, v této sezoně udělají dojem. Je to pro nás důležitá sezona a doufám, že ji začneme podobně, jako jsme tu minulou skončili.

Wayne Rooney: Pro tým je to vzrušující doba. Máme nové, kvalitní hráče, co přišli, a cítíme, že nám dodají extra výbavu k tomu, co jsme už minulou sezonu měli. Samozřejmě, že ti kluci, co už tu byli, chápou, jak manažer chce, abychom hráli. V prvních měsících to bylo pravděpodobně trochu těžké – pobrat všechny věci, jít na to a předvést se v utkání, ale plně rozumíme, co chce. Navíc teď máme nové hráče, je to vzrušující. Cítím, že máme správný kádr v tom smyslu, že doufáme v úspěch v této sezoně.

Bastian Schweinsteiger: Musím říct, že kvalita tady je obrovská. Jsem si jistý, že s tímhle týmem je možné vyhrávat tituly, mohl jsem to říct už po týdnu. Máme dobrou obranu, do které máme kvalitní hráče. Máme kvalitní hráče, kteří dokážou dělat rozdíl v těch největších zápasech. Tento tým má hodně možností a kvality.

Luke Shaw: Jako tým mluvíme o výzvách na úspěchy, ale ne tolik, protože je start sezony. Ale s posilami, které došly a které by ještě mohly dojít, myslím, že tým bude velmi silný a pozitivní a myslím, že letos bychom nějaké trofeje mohli vyhrát.

Chris Smalling: Myslím, že fanoušci mohou očekávat, že uvidí, jak bude tým konzistentní a, obzvlášť s našimi posilami, myslím, že uvidíme úspěšnou sezonu plnou gólů. Každý je velmi sebevědomý v tom, že budeme stavět na minulé sezoně.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!