28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Tour skončilo. Co nám přineslo?

Letošní tour právě skončilo, a tak je na čase si shrnout, co všechno se během něj událo a co můžeme na základě toho, co jsme viděli, očekávat.

úvodný obrázok na tour FOTO

Čtyři zápasy, tři vítězství. Prohra proti PSG. Ukázaly se všechny posily, které si van Gaal (zatím) přivedl a dle jehož slov se letošní tour na americké půdě relativně vydařilo. Boss rovněž nezapomněl prozradit, kteří hráči s největší pravděpodobností nastoupí v rámci obranné čtyřky do prvního zápasu Premier League proti Spurs (Blind, Darmian, Shaw), nicméně jak už nás několikrát přesvědčil, rozhovory s novináři nebere nikterak vážně a my tak stále nad složením týmu můžeme jen spekulovat.

Můžeme být naprosto spokojeni s týmovým duchem,“ nechal se manažer slyšet. „Byli jsme v USA pospolu přes dva týdny a byl jsem svědkem velké disciplíny jak na hřišti, tak mimo něj,“ shrnul soustředění Louis van Gaal.

Ke konci tour se vyjádřili také kapitán Wayne Rooney a čtyřiatřicetiletý veterán Michael Carrick.

Teď už je to jenom o Tottenhamu, o kterém jsme celou tu dobu mluvili. Právě nyní všechno začíná.“ – Carrick.

Přišlo několik posil, několik kvalitních posil a myslíme si, že budou právě tou „extra výbavou“, jež doplní celek, který jsme měli loni.“ – Rooney.

Lousi van Gaal se také na konci tour vyjádřil k formaci, kterou hodlá preferovat. Mnoha fanouškům se totiž nezamlouvalo, že neviděli očekávanou 4-3-3.

Víceméně budu hrát v Premier League 4-3-3. Už jsme tak několikrát hráli v minulé sezoně, v druhé půlce sezony. Řekl jsem, že je to systém, který chci hrát,“ nechal se slyšet van Gaal.

lingrad januzaj

Jednotlivé zápasy v několika slovech

Skvělý start Morgana Schneiderlina! (United 1:0 Club America)

Mata, Memphis, Pereira… udělali čest názvu soupeřova týmu. (United 3:1 San Jose Earthquakes)

„Tak zase někdy, Barco!“ naše děti. (Barcelona 1:3 United)

Ze špatného výsledku si je třeba vzít poučení. (PSG 2:0 United)

 

Nejvíce odehraných minut na tour

243 minut – Rooney, Memphis, Blind, Darmian

234 minut – Carrick, Mata

218 minut – Shaw, Jones

207 minut – Johnstone

198 minut – Schneiderlin, Young

 

Jak jste s letošním tour byli spokojeni vy? Který hráč vás ohromil nejvíce a který naopak zaostal za očekáváním? A myslíte si, že ještě budeme svědky příchodů a odchodů hráčů, ačkoliv se van Gaal na konci sezony nechal slyšet, že chce mít na tour tým, který bude mít přes sezonu k dispozici?

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!