05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick je s Tour spokojený a soustředí se na Spurs

Michael Carrick věří, že před zápasem s Tottenhamem jsou United v dobrém stavu, a to díky čtyřem dobrým zápasovým testům na Tour.

carrick

Letošní Tour byla zakončena prohrou 0:2 v Chicagu s Paris Saint-Germain poté, co United první tři zápasy vyhráli. Carrick cítí, že United si mohou do utkání proti Tottenhamu vzít ze čtvrteční prohry spoustu věcí.

„Všechno je to o Tottenhamu. To si říkáme celou dobu, co jsme byli v Americe. Až v ten den začne pravá práce. Měli jsme tam několik dobrých zápasů, aby nás připravily. Pokud by byly zápasy tak lehké, tak si z nich nic nevezmete. Takže utkání proti Barceloně a PSG pro nás byly dobré, můžeme si z nich vzít ponaučení do setkání se Spurs,“ řekl Carrick pro MUTV.

„PSG je velice dobrý tým se světovými hráči, takže to pro nás byl dobrý test, abychom viděli, jak si sedíme navzájem a jak jsme na tom. Myslím, že místy jsme hráli proti PSG dobře; v prvním poločase jsme byli zklamaní, že jsme prohrávali 0:2. Po tom zavřeli zápas a bylo pro nás složité vytvořit šance. Na konci zápasu měli všichni unavené nohy, bylo teplo a vlhko, ale byla to dobrá příprava.“

Mladíkovi Seanu Gossovi byla dána první ochutnávka dospělého fotbalu, když v Chicagu střídal deset minut před koncem právě Carricka.

„Miluju sledovat, jak mladí kluci dostávají šanci a příležitost pro Seana v podobě možnosti jet na Tour pro něj byla pravděpodobně bonusem v mnoha ohledech. Je pro něj skvělé, že s námi trénoval a na konci navíc dostal příležitost, takže mu to způsobí nejspíš ještě větší hlad po místě v týmu.“

zdroj: manutd.com  


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!