23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jak to vypadalo na týmovém hotelu v San José?

Jak to vypadalo na týmovém hotelu v San José? Reportér Manchester Evening News, jenž putuje s United po Státech, to popsal ve svém článku.

úvodný obrázok na tour FOTO

Týmový hotel Manchesteru United na předsezonním turné je fascinující místo.

Po sobotní výhře nad Barcelonou byli angličtí novináři, kteří jsou s týmem po čas celé Tour, pozváni, aby si sedli s Louisem van Gaalem a udělali s ním rozhovor.

Před hotelem postávala skupina fanoušků Red Devils, která zjistila, kde tým bydlí. Byli drženi za bezpečnostními bránami, které ještě byly chráněny pracovníky hotelu, Jenže jakmile vystoupil z auta Wayne Rooney s Memphisem Depayem, přišel na řadu ohlušující křik.

Ve vstupní hale seděl Sir Alex Ferguson a povídal si se skupinou přátel a rodinou. Za jiným stolem seděl stále v tréninkovém tričku Frans Hoek, trenér brankářů, a dělal to samé.

Někteří z fanoušků United pobývali na stejném hotelu a jenom zírali.

Jiní, ti mladší, chodili okolo a se svými památníčky na podpis nebo mobily a snažili se zachytit Bastiana Schweinsteigera vycházejícího z výtahu či Davida de Geu, který byl zrovna na své cestě do sauny.

A pak tu byla další skupinka lidí. Ta vůbec nevěděla, o co jde. Skupina středoškoláků se chystala na večírek nebo ples a podiveně se ptala: je tu někdo slavný? Z jejich očí se dalo vyčíst, že všichni byli na rozpacích.

Hosté hotelu se mohou volně pohybovat po veřejných prostorách, ale jsou specifické části hotelu, které jsou přístupné jenom zaměstnancům United.

Téměř celé jedno křídlo hotelu potřebují na ubytování, nejedná se však jen o hráče a realizační tým, ale o každého, co má něco společného s klubem – ochranka, zaměstnanci klubové televize. Dalo by se vypočítávat dál.

Na vrcholu schodů je stolek, za kterým sedí někteří lidé z bezpečnostního oddělení United a jménem kontrolují každého, kdo chce do části, kde bydlí United.

V jedné místnosti jsou stovky dresů. Nenechte se zmást, slouží jen na podpisy hráčů a darování fanouškům.

V druhé jsou stěny pokryty plakáty a reklamními tabulemi. Místnost je připravena na reklamní akci – důležitá součást toho, proč jsou United ve Spojených státech.

Tak nějak tedy vypadá hotel a vše kolem něj. Zajímavé, co myslíte?

zdroj: men.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!