18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Titul? Ostatní jsou mírně před United, myslí si Robson

Bryan Robson na facebooku zodpovídal otázky fanoušků. Vyjádřil se třeba na téma titul nebo Morgan Schneiderlin.

Bryan-Robson-007

Schneiderlin se připojil k United přesně ráno 13. července a hned ve svém prvním zápase v rudém dresu vstřelil gól, který nakonec rozhodl, v utkání s Club América. Od té doby nastoupil ještě do dvou zápasů, a to proti San José Earthquakes a slovutné Barceloně.

Robson je, samozřejmě, odborník na střední záložníky v Anglii, protože tuto roli legendárně zastupoval v reprezentaci i United. Během facebookového rozhovoru mezi ním a fanoušky byl ambasador klubu dotázán, která posila ho nejvíce oslnila.

„Bastian Schweinsteiger se jeví jako top hráč. S jeho kariérou a takový, jaký je, je absolutně špičkový. Ale ten, kdo mě v prvních dvou zápasech naprosto ohromil, byl Morgan Schneiderlin. Zapůsobil na mě hlavně pohybem, jak napadá po celém hřišti a jeho rozsah přihrávek je také dobrý. Vždycky chce balon, pravidelně si sbíhá až ke stoperům, jsem jím opravdu ohromen,“ napsal Robson.

Robson byl také dotázán, zda letos United získají ligový titul a jací budou soupeři v tomto fascinujícím závodě o Premier League.

„Myslím, že máme šanci, ale teď musím říct, že Chelsea, Manchester City a Arsenal jsou o něco málo napřed. Možná máme víc posil a jsme trochu silnější a myslím si, že manažer opravdu zlepšil zálohu. Řekl bych, že v záloze můžeme být dominantní. Dává nám to šanci a to je vše, co potřebujete. Pokud budete mít dobrý start a budete sebevědomý, může se stát všechno.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!