25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lingardovi se hostování moc nezamlouvá

Jesse Lingard chce zůstat v prvním týmu Manchesteru United a bojovat v něm o místo raději, než aby šel na další hostování.

Jesse Lingard

Lingard strávil minulý rok na hostování v Derby a několik týmů z Championship, tedy z druhé nejvyšší anglické ligy, pořád vyčkává na šanci dostat tohoto mladíka, kdyby ho Manchester United nabízel opět na hostování.

Nicméně dvaadvacetiletý hráč doufá, že na letošní Tour udělá dost pro to, aby přesvědčil Louise van Gaala, že má na první tým, že ho stojí za to udržet na Old Trafford.

„Manažer mi v této chvíli nic neřekl, pokud jde o mou budoucnost,“ řekl Lingard. „Těším se na prvních pár měsíců a uvidím, jaké to bude. Samozřejmě, že bych chtěl zůstat celou sezonu, je to můj klub. To je místo, kde chci zůstat.“

Lingard by se do týmu mohl dostat, na Tour předvádí dobré výkony a fakt je ten, že v prvním týmu mohl být už loni, ale hned v prvním utkání proti Swansea utrpěl zranění, které ho vyřadilo na několik měsíců úplně ze hry. A United nemají zrovna nadbytek rychlých křídel, takže Lingard může být pro van Gaala užitečný.

„Manažer mě nechával hrát napravo, řekl, že by pro každou pozici měl letos rád dva hráče. Tour je zatím dobrá, hostoval jsem v Derby, takže je dobré být zpátky s kluky a celým týmem tady.“

zdroj: espn.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!