24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ashley Young stále čeká na novou smlouvu

Anglický záložník Manchesteru United Ashley Young přiznává, že chce setrvat na Old Trafford, nicméně stále čeká prodloužení stávajícího kontraktu.

Ashley Young má v Manchesteru United platnou smlouvu do konce letošní sezony a jednání ohledně nové smlouvy zatím nejsou v pokročilé fázi. 30letý Young působí v United od roku 2011, kdy zde přestoupil z Aston Villy.

„Jsem v jednom z největších fotbalových klubů na světě a rád bych zde zůstal tak dlouho, jak jen to bude možné. Nyní je to v rukou klubu a uvidíme, jak se to vyvine. Doufám, že se nám to podaří vyřešit. Už proběhly nějaké předběžné rozhovory, ale já se chci nyní soustředit pouze na své výkony na hřišti a tohle nechám na svém agentovi, aby se o to postaral,“ řekl Young.

„V minulé sezoně jsem byl spokojen se svými výkony, ale to byla minulá sezona. Nyní ale začíná nová sezona a doufám, že navážu na minulou sezonu a bude se mi dařit,“ dodal Young, který v loňské sezoně patřil k nejlepším hráčům United.

„V dnešní době musíte být schopni nastupovat na jedné či dvou pozicích. V minulé sezoně manažer chtěl, abych nastupoval na pozici ofenzivního obránce. Myslím si, že jsem si na tuto pozici zvykl. Pokud máte v týmu hráče, kteří mohou hrát na více pozicích, tak je to pro mužstvo jenom dobře. Na hřišti chci odvést stoprocentní výkon, ať už nastoupím na jakékoliv pozici,“ zakončil bývalý hráč Aston Villy.

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!