04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ander Herrera si vychutnává šanci bojovat na více frontách

Ander Herrera si vychutnává možnost rychlého návratu do Ligy mistrů 2015/16 a věří, že letní posily pomohou vyhrávat trofeje na několika frontách.

herrera_2981093b

United mají rozhodně konkurenceschopnější kádr než minulý rok, do prvního zápasu sezony 8. srpna proti Tottenhamu by mohly nastoupit všechny letní posily – Memphis Depay, Matteo Darmian, Bastian Schweinsteiger a Morgan Schneiderlin.

Široký a kvalitní kádr bude určitě potřeba, protože po roce se United představí opět, doufejme, v Champions League. Musí totiž ještě projít přes předkolo, soupeře se dozví den před prvním ligovým zápasem.

Liga je dlouhá, navíc když se povede FA Cup, Capital One Cup a pohárová Evropa, tak Herrera cítí, že hloubka kádru může být zásadní.

„Chceme hrát Ligu mistrů, bojovat o FA Cup a Premier League, takže když chcete mít dobrou sezonu, není to jen o jedenácti hráčích,“ řekl pro klubový web tvořivý Španěl. „Jsou tu zranění, přál bych si, aby nebyly, ale jsou. Hráč má světlé i tmavé momenty, takže každý se bude podílet na tom, co si myslím – že bude dobrá sezona.“

„Chceme vyhrát ligu, ale musíme bojovat, protože nemůžeme zapomínat, že jsme minulý rok byli čtvrtí.“

Konkurence v záloze je po příchodu Bastiana Schweinsteigera a Morgana Schneiderlina po několika letech opět obrovská. Herrera cítí, že množství zkušeností, které mistr světa Schweinsteiger přináší, je něco, z čeho bude velmi profitovat.

„Vždycky chci hrát s těmi nejlepšími hráči a Bastian je jeden z nejlepších na světě. Jsem si jistý, že se od něj hodně naučím, máme i Michaela Carricka a Waynea Rooneyho – hráče s mnoha zkušenostmi, kteří mohou pomoci mladým hráčům.“

„Bastian má vždy míč pod kontrolou, vždycky ví, co se děje za jeho zády – to se od něj musím naučit.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!