04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaal diskutuje nad novým útočníkem

Byť Louis van Gaal řekl několik slov o možné posile do útočné řady, tak je třeba dodat, že jak médiím, tak i celé fotbalové veřejnosti hlavou pouze zamotal.

van gaal tlačovka 111

Po vítězství nad Club America se holandský manažer nechal slyšet, že je s trojicí Wane Rooney, Chicharito a James Wilson nadmíru spokojen, nicméně rovněž dodal ‚Ale možná se rýsuje překvapení, nikdy nevíte‘.

Několik dalších informací do celého puzzle zahrnujícího koupi nového útočníka pak řekl i na tiskové konferenci před druhým zápasem na tour se San Jose Earthquakes.

Je to v jednání,“ nechal se boss slyšet. „Ale není to žádný útočník, o kterém hovořila média. Musíte si počkat a pak uvidíte. Přestupové okno je otevřeno do 1. září, takže si musíte počkat.“

Louis van Gaal také musel zodpovědět několik otázek na téma Sergio Ramos, který je téměř celé léto spojován s přestupem na Old Trafford.

Nad tímto nebudu spekulovat. Na několika tiskových konferencích jsem řekl, že vše je ve fázi přípravy. A možná že v ní je i pan Ramos – nikdy nevíte.“

Van Gaal na téže tiskové konferenci rovněž potvrdil, že jak Antonio Valencia, tak také David de Gea zmeškají pro zranění následující zápas proti San Jose.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!