Pearson a Rothwell budou hostovat v Barnsley

14

Záložníci Manchesteru United Ben Pearson a Joe Rothwell budou do 3. ledna 2016 hostovat v anglickém Barnsley.

Ben Person už v Barnsley hostoval v minulé sezoně, kde odehrál více než 20 utkání.

„V minulé sezoně jsem tady strávil skvělé chvíle, debutoval jsem v soutěžním utkání a nyní chci navázat na to, kde jsem skončil, a věřím, že můžu týmu pomoci posunout se o další krok dopředu,“ řekl Ben Pearson.

„Jsem velmi nadšený, že zde můžu být. Ben Pearson mi o tomto místě hodně vyprávěl. Nemohl si to tady vynachválit a já už se nemůžu dočkat. O možném příchodu do tohoto týmu jsem vůbec neváhal, zvláště poté, co jsem mluvil s manažerem týmu Lee Johnsonem. Barnsley se v minulé sezoně téměř dostalo do play-off League One a snad se nám to v této sezoně podaří,“ řekl Joe Rothwell.

Manažer Barnsley Lee Johnson je velmi potěšen, že minimálně na dalšího půl roku bude moci využít služeb těchto dvou mladíků Manchesteru United.

„Ben na mě v minulé sezoně opravdu zapůsobil. Je to velký fotbalový talent s obrovskou energií a má skvělou přihrávku. Pro naši zálohu bude velkou posilou a jsem opravdu nadšen, že s ním budu moci opět pracovat. Stejně tak jsem nadšený z toho, že můžu na palubě přivítat i Joe. Máme opravdu štěstí, že budeme moci využít služeb těchto nadějných záložníků a chtěl bych poděkovat Manchesteru United, který nám umožnil hráče přivést,“ řekl Lee Johnson.

Zdroj: manutd.com, dailystar.co.ukZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokShaw odhaluje plán na zabránění zraněním v sezóně 2015/16
Ďalší článokVan Gaal diskutuje nad novým útočníkem
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!