24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Hľadáme nových českých a slovenských redaktorov

Vážení fanúšikovia tak ako aj náš milovaný tím, tak aj naša česko-slovenská redakcie plánuje počas letného obdobia posilniť svoje rady o pár šikovných nových ľudí.

DP nábor redaktorov

Čas rýchlo a neúprosne letí, roky pribúdajú a s tým aj rôzne povinnosti, záujmy, záväzky a iné starosti spojené so životom, veď to poznáte. Vidíme to aj na našom milovanom klube, ktorý opustili mnohé obrovské legendy a iní hráči, pričom hráčsky káder neustále prechádza mnohými zmenami, aby mohol v budúcnosti opäť siahať len na tie najväčšie trofeje a úspechy. V našom tíme sa nevystriedalo za tie roky existencie mnoho ľudí a väčšina tvorila základ od samotného vzniku tejto stránky. Za tých 5 rokov činnosti tejto česko-slovenskej stránky sme sa dostali naozaj do povedomia širšej verejnosti, športových televízií, či rôznych českých a slovenských denníkov, alebo športových rádií, takže sme ohromne hrdí a vďační za túto obrovskú podporu. Naša fanúšikovská základňa – komunita fanúšikov sa neustále rozrastá a to sa potvrdilo aj v uplynulej sezóne, kedy sme rozbehli projekt podpory ,,partnerských podnikov“ v rámci spoločného sledovania zápasov. Do tohto projektu sa zapojili ,,šport bar“ z Prahy, z Brna, z Bratislavy, z Nitry, či z Košíc a dúfam, že v tom budeme úspešne pokračovať.

Pre nás najväčším uznaním a vďakou bola fantastická účasť českých a slovenských fanúšikov na najväčšom zraze Manchesteru United – Devilpage Cup 2015 v Nitre, ktorý sa organizoval predminulý víkend, presnejšie 4. júla pod záštitou tejto našej fanstránky Devilpage.cz & Devilpage.sk. Do Nitry pricestovali fanúšikovia takmer z každého kúta Českej a Slovenskej Republiky, od Prahy, cez Most, Ostravu, či Brno.. až po Bratislavu, Komárno, Nové Zámky, Trnavu, Banskú Bystricu, Lipstovský Mikuláš, Poprad, Košice, Prešov, či Svidník a rôzne iné malebné miesta z ktorých pricestovali verní fanúšikovia a fanynky na tento veľký zraz, ktorý bol už 4. letným ročníkom. Celé podujatie sa konalo na futbalovom ihrisku miestneho nitrianskeho klubu TJ Slovan Chrenová, ktoré prenajalo svoje ihrisko pre tento turnaj. Toho sa celkovo zúčastnilo 12 tímov zložených z vyše 110 hráčov. Počas dňa sa varil chutný guláš, ktorí padol vhod ako obed pre zúčastnených hráčov a po celodennom turnaji čakala na všetkých fanúšikov uzatvorená spoločnosť v miestom podniku, kde boli pre všetkých pripravené grilované klobásy, špeciálna video-projekcia s tématikou slávnych momentov Manchesteru United, či súťažná tombola o rôzne fanúšikovské suveníry, no hlavne o 2 vstupenky na zápas United priamo na štadióne Old Trafford. Na večerné stretnutie dorazilo mnoho ďalších ,,pocestných“ fanúšikov, ktorí síce samotný futbalový turnaj nehrali, ale hlavne chceli podporiť večerný zraz, ktorý je podľa mňa tým najdôležitejším bodom celého podujatia z ktorého sa už isto stala jedna obrovská tradícia. Celkovú účasť tak odhadujeme na vyše 200 ľudí. Fanúšikovia mali možnosť sa na tomto zraze navzájom spoznať a podebatovať o rôznych témach spojených s ich milovaným klubom. Samozrejme nechýbala diabolská zábava a príjemná atmosféra, ktorá panovala počas celého horúceho dňa. Podľa mnohých názorov zúčastnených fanúšikov bol tento 4. letný ročník najlepší a najvydarenejší, takže mnoho diablov sa už teraz teší na zimnú edíciu tohto fanúšikovského zrazu, ktorý bude celkovo tretím zimným zrazom. Ešte raz ďakujem všetkým zúčastneným za ich podporu a slová chvály!
11707724_10153023993523499_654160959807007650_n

Fotografie z uplynulého letného zrazu, ale aj všetkých predchádzajúcich ročníkov si môžete pozrieť v tejto galérii v sekcii FANzóna: https://www.devilpage.cz/fanusikovske-zrazy-devilpage-cup/

V blízkej dobe pripravujem/e aj zmeny týkajúce sa pravidiel diskusií, grafických zmien, nových spoluprác, ale hlavne zmeny v redaktorskom tíme a touto cestou dávame šancu niektorým fanúšikov z Vás, ktorý by sa chceli stať súčasťou nášho tímu a byť prínosom pre obrovskú československú fanúšikovskú komunitu – základňu Manchesteru United! Chceme rozšíriť a doplniť náš tím o pár talentovaných ľudí, aby sme neustále zvyšovali obsahovú kvalitu. Zároveň konečne pripravujeme spustenie fanúšikovského fóra, ktoré je hotové už nejaký čas, ale jeho spustenie som odložil práve na túto novú sezónu 2015/2016 ako jednu z hlavných noviniek. Zároveň by som chcel oznámiť aj pripravované spustenie fanúšikovského obchodu Devilpageshop na ktorom už usilovne pracujem, ale v tomto s prepáčením prehnitom podnikateľskom slovenskom systéme to nie je vzhľadom na nové zákony a výšku všetkých odvodov, či daní nič jednoduché, no skúsenosti s pribúdajúcim vekom a pracovnými skúsenosťami sa už na mňa myslím si dostatočne nalepili a preto toto považujem za jednu z najväčších priorít blízkej budúcnosti. Chcem, aby táto stránka bola sebestačná a dokázala si sama na seba a celú réžiu zarobiť. Týmto by sme úroveň tejto stránky ešte minimálne o level zvýšili.

Na tomto spomínanom Devilpageshope nemáme mať v pláne ponúkať fanúšikom oficiálne predmety a oblečenie Manchesteru United resp. od značky Adidas, pretože tie sa dajú kúpiť už bežne aj na Slovensku resp. v Čechách, ale hlavne alternatívne ,,supporters“ veci, teda tričká, šály, či vlajky s originálnymi motívmi priamo z Manchesteru, kde som sa s domácimi v tomto smere dohodol na spolupráci. Samozrejme už pár mesiacov pracujem na exkluzívnej limitovanej kolekcii tričiek Devilpage, ktoré budú ponúkané v limitovaných množstvách. Skutočne sa majú fanúšikovia na čo tešiť a síce tá príprava tohto celého projektu trvala takmer o rok dlhšie ako som pôvodne predpokladal, keďže som to chcel spustiť už minulý rok v lete, no s odstupom času to hodnotím ako dobré a rozumné rozhodnutie, lebo som si chcel všetko správne naplánovať, zhodnotiť a predovšetkým pripraviť do toho najmenšieho detailu. Najväčší problém bol určite hlavne ten voľný čas, ktorého popri práci a ostatných vecí nemám veľmi veľa, no ako som povedal – máte sa na čo tešiť a dúfam, že nikoho nesklamem! V závere by som ešte rád pripomenul spoluprácu s JCM Events v rámci výjazdov na zápasy United, ktorá prináša možnosť vycestovať na futbal do Anglicka aj v novej sezóne.

Všeobecné informácie o možnosti vycestovania na zápasy nájdete v tomto príspevku: https://www.devilpage.cz/ako-sa-dostat-na-zapasy-manchesteru-united/

 

A teraz sa už vrátim späť k hlavnej téme tohto príspevku a to je nový nábor slovenských a českých redaktorov. Hľadáme nových ľudí na tieto rubriky – Review zápasov, hodnotenie hráčov, Rezerva U-21, či Zaujímavosti z histórie, teda príspevky, ktoré sa publikujú raz maximálne dvakrát za týždeň.

 

Čo ponúkame?

– Byť súčasťou jednej z najväčšej a obsahovo najaktuálnejšej fanúšikovskej stránky v Českej a Slovenskej Republike, pričom Vaše príspevky si bude čítať desaťtisíce čitateľov – fanúšikov týždenne
– Možnosť získať zaujímavé skúsenosti a poznatky v tomto športovo-spravodajskom smere do budúcnosti
– Prácu v mladom, dynamickom kolektíve a prístup k najnovším informáciám
– Výhody spojené s fanúšikovskými zrazmi a lístkami na zápasy Manchesteru United
– Možnosť získať zaujímavé fanúšikovské odmeny v podobe originálnych suvenírov z Manchesteru
– Redaktori s najväčším prínosom za celú sezónu budú odmenení dodatočne

 

Čo požadujeme?

– Vek nad 17 rokov
– Všeobecný prehľad v anglickom futbale
– Znalosť rodného českého, alebo slovenského jazyka
– Správna gramatika a štylizácia textov
– Znalosť anglického jazyka na hovorovej úrovni
– Komunikatívnosť a flexibilita
– Chuť a motiváciu byť prínosom – zlepšovať sa
– Skúsenosti sú výhodou

 

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala neváhaj a ozvi sa nám!

Potrebujeme serióznych a šikovných ľudí, ktorí by chceli byť súčasťou pripravovanej novej éry tejto fanúšikovskej stránky a rovnako ich baví mediálno-spravodajská športová činnosť. Do kontaktného formuláru prosím Vás napíšte svoje meno, vek, skúsenosti a dôvod prečo Vás táto ponuka oslovila. Vo všeobecnosti a krátkosti môžete o sebe napísať, že kde študujete, kde pracujete, alebo aj to, že prečo a odkedy fandíte práve Manchesteru United, akí sú Vaši najobľúbenejší hráči z Old Trafford. 

E-mail: markynr@devilpage.cz

 S pozdravom Váš šéfredaktor Marky


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!