Mediální servis 17. 7. 2015

60

V tomto článku vám přinášíme krátký přehled mediálních zpráv o klubu z Old Trafford.

evans_001

Odchovanec klubu Jonny Evans je údajně jednou nohou v Evertonu. Sedmadvacetiletý obránce se bohužel pro něj nestal první ani druhou volbou na post stopera a vzhledem ke spekulacím o příchodu dalšího obránce je jeho vytížení pod manažerem van Gaalem nejisté. Této situace momentálně využívá Everton, který chce zadáka, jemuž zbývá pouhý rok do vypršení smlouvy, přivést do svých řad. Cena by se měla vyšplhat na osm milionů liber.

Že severního Ira nenahradí na Old Trafford Sergio Ramos, potvrdil trenér Realu Rafael Benítez, který si chce odchovance Bílého baletu ponechat pro následující sezonu.

Prezident klubu potvrdil, že klub neopustí. Já sám jsem s ním pak také o našich plánech a budoucnosti  mluvil. Vidím Sergia jako důležitého člena našeho týmu, je to vítěz a někoho takového v týmu potřebujeme,“ vyvrátil jakékoliv spekulace o Ramosově odchodu Benítez.

Velmi pravděpodobný je pak v nejbližších dnech odchod brankářské dvojky Victora Valdése. Třiatřicetiletý brankář údajně nezapadá do plánů Louise van Gaala, což svým vyjádřením manažer také jasné potvrdil.

Valdes

Nezapadá do mé filozofie. A jsem znepokojen, protože jsem si myslel, že ji bude následovat. Je to škoda, protože jsme mu dali čas na rehabilitaci, podepsali smlouvu a nakonec byl i připraven ke hře,“ nechal se slyšet boss United.

Valdés je pak nejčastěji spojován s kluby jako Antalyaspor, či španělská Valencia.

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk, express.co.ukZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFOTO: Tour 2015 4. časť
Ďalší článokLouis van Gaal vyhliada ďalšie dve posily
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!