24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney nadšen novými posilami

Kapitán Manchesteru United Wayne Rooney popsal příliv posil pro klub jako obrovské zlepšení týmu.

rooney_8

 

 

Útočník Rudých Ďáblů je nadšen příchodem Mattea Darmiana, Memphise Depaye, Morgana Schneiderlina a Bastiana Schweinsteigera a těší se, až si s nimi zahraje na International Champions Cupu ve Spojených státech.

„Bastian je velice zkušený hráč, který vyhrál všechno, a je skvělé, že si vybral na přestup zrovna nás a opustil klub, jakým je Bayern Mnichov, aby mohl jít k nám. A u Morgana platí to samé – je skvělé vidět Bastiana, ho, Mattea a Memphise, jak k nám přicházejí a zlepšují kádr. Teď je to tu vzrušující a jsem si jistý, že v průběhu příštího týdne nebo dvou bude pro nás skvělé mít nějaké tréninkové jednotky a seznámit se s hrou každého z nás,“ řekl Rooney pro klubovou televizi.

„Bastian mluví skvěle anglicky, takže to je pro tým taky super. Je to fantastický hráč, v průběhu let to ukazoval, je skvělé, že ho máme a jsem si jistý, že pro nás bude dobrým hráčem. Měli jsme den, kdy jsme odlétali, a ten stejný den jsme poprvé viděli Morgana a Bastiana, usadí se tu dobře během pár dní. Je skvělé je tu mít.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!