25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Budu se jen zlepšovat, hlásí Schneiderlin

Krátce po svém přesunu ze Southamptonu poskytl už v dresu Manchesteru United Morgan Schneiderlin svůj první rozhovor.

Morgan Schneiderlin v Southamptonu

Vítej v Manchesteru United, Morgane. Jaký je to pocit podepsat s takovým klubem?

Sen se stal skutečností. Pořád si to nedokážu uvědomit. Je to největší klub na světě. Pracoval jsem pro to celý život a dnes jsem velmi šťastný, je to den hrdosti. Je to pro mě začátek něčeho nového. Bude to náročnější pod větším tlakem, ale jsem na to připraven a nemůžu se dočkat, až budu hrát.

Jak velký vliv měl Louis van Gaal na tvůj přestup sem?

Velký. Je to velký manažer, který trénoval nejlepší kluby světa. Když jsem s ním mluvil, viděl jsem, že chce pro Manchester United velké věci a vidí je. Ještě více mě ujistil, jak velký je to klub, že dělám dobrou, dobrou věc, a abych hrál dobře. Pro mě byl velkou součástí rozhodnutí, těším se na trénink s ním, jak se budu učit a zlepšovat, protože jsem pořád mladý. Vím, že se stále můžu zlepšovat.

Do Saints jsi přestoupil v roce 2008 a byl jsi jenom lepší a lepší, a to je ti jen 25. Kolik toho od tebe ještě přijde?

Nejsem hotová věc. Každý rok, který hraju, mám pocit, že se lepším, že se učím. Učil jsem se od každého manažera, kterého jsem v Southamptonu měl, bylo to tam úžasné. Děkoval jsem všem lidem tam, protože mi hrozně pomohli s různými věcmi i s tím, abych byl lepší. Teď vím, že budu lepší, jelikož budu hrát s lepšími hráči a pod jedním z nejlepších manažerů světa.

Na Old Trafford už jsi se Saints hrál. Jak moc se těším na to, až v rudém dresu nastoupíš v Divadle snů před 75 tisíci diváky?

Je to úžasné. Pamatuju si, jak jsem na stadion dorazil poprvé, a hned jsem řekl, že to je nejlepší stadion, na kterém jsem kdy hrál – atmosféra, jméno. Těším se na hraní před nimi, před tisícovkami lidí, nemůžu se dočkat sezony. Minulý rok jsem měl úspěšný, ale teď chci vyhrát všechno s Manchesterem United.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!