03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Schweinsteiger bude v United zářit, myslí si Löw

Německý trenér se domnívá, že světový záložník má v sobě to, co potřebujete k úspěchu v Premier League, poté, co kapitán národního týmu přestoupil dnes do Manchesteru United.

1409749790737_wps_75_Mandatory_Credit_Photo_by

Trenér německého národního týmu podpořil Bastiana Schweinsteigera slovy, že může zazářit v Premier League po tom, co se fotbaloví giganti dnes dohodli na přestupu středního záložníka. Oznámil to jak klub Manchester United, tak šéf Bayernu Karl-Heinz Rummenigge. Přestup je tedy oficiální.

A Löw nepochybuje o tom, že Schweinsteiger přesune své dovednosti, se kterými získal rekordních osm titulů v Německu, titul mistra světa a Ligu mistrů, i do nového působiště se jménem, kde vládne Louis van Gaal.

„Basti je absolutní lídr a hráč světových kvalit, který zlepší každý tým – samozřejmě včetně Manchesteru United. Zná Louise van Gaala, který ho chtěl. To jsou dobré podmínky. Vím, že má stále velké ambice a cíle. V Anglii bude čelit nové výzvě a, jak všichni víme, půjde do toho se sebeobětováním a velkou motivací,“ říkal Löw.

„Očekávám, že mu přestup poskytne další motivaci a zlepšení, co se týče Mistrovství Evropy ve Francii, na kterém, jakožto Německo, budeme spoléhat, že národní tým povede. Pro Bayern a celou Bundesligu je to ale bezesporu ztráta.“

zdroj: goal.com 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!