27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex: Přestupy mi nechybí

Sir Alex Ferguson si po svém odchodu užívá sledování Manchesteru United jako divák – stejnou roli zastává i při přestupových obdobích. A přiznal, že je za to šťastný.

sir alex ferguson

Bývalý manažer pravidelně navštěvuje zápasy na Old Trafford a je rád, že udržuje spojení s klubem takovýmto způsobem. Ale když byl MUTV dotázán, zda je rád, že už nepůsobí na přestupovém trhu a nemusí se starat o složité podepisování hráčů, odpověděl:

„Rozhodně! Už se o to nemusím nikdy starat, ale nikdy neztratíte svůj zájem o Manchester United, vždy tu ta přitažlivost bude. Pořád ty věci sleduju a dívám se, jak se vede. Myslím, že je to jeden z těch klubů, kde nezáleží na tom, jak dlouho v něm působíte, ale nikdy k němu neztratíte náklonnost. Pořád mě United přitahují a miluju se na ně dívat.“

I přes to, že už Ferguson nikoho netrénuje, má nabitý program. Kromě golfu navštěvuje pilně i Wimbledon, kde navštívil zápas mezi Novakem Djokovičem a Richardem Gasquetem. Utkání sledoval z královské lóže spolu s Thierrym Henrym a jeho přítelkyní. 

2A6960C100000578-3156190-image-a-40_1436532630793

zdroj: manutd.com, dailymail.co.uk

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!