Jones vzpomíná na svůj debut

1

Manchester United se v rámci tour opět vrací na americkou půdu a o několik vzpomínek ze své první přípravy v dresu United se podělil obránce Phil Jones.

David-de-Gea-Phil-Jones-Ashley-Young-Manchest_2630179

Třiadvacetiletý stoper přestoupil k Rudým ďáblům v roce 2011 z Blackburn Rovers a jeho první tour tak znamenalo návštěvu Spojených států amerických. Debut si pak odbyl v zápase s Chicagem Fire, který Manchester United vyhrál v poměru 3:1. Vítězství pak svými góly zajistili Rooney, Nani a Rafael.

Vzpomínám si, když jsem spatřil v šatně dres – poprvé jsem si jej oblékl a byl to speciální moment. Začal jsem tenkrát v základní sestavě a odehrál sedmdesát pět minut, a co bylo nejhorší, bylo to vedro! Snad největší horko, ve kterém jsem kdy hrál, ale překonali jsme to.“

Jonese tenkrát také překvapila obrovská fanouškovská základna na americkém kontinentě.

Bylo naprosto úžasné vidět všechny ty fanoušky,“ dodal třiadvacetiletý Jones. „Na přátelský zápas jich přišlo snad 60 000. To jenom dokazuje, jak tento sport v USA vzrostl na popularitě a v tomto trendu navíc stále pokračuje.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokOdchází dva útočníci
Ďalší článokSir Alex: Přestupy mi nechybí
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!