28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Vaše názory na speciální rubriky

Sezona už nám skončila a pomalu se začínáme připravovat na další. V tomto článku máte možnost poukázat na to, co by jste na našem webu zlepšili.

Pohledem ďábla analýza

Cílem dnešního článku není žádné hodnocení nebo analýza. Sezonu jsme si už zhodnotili dříve ZDE. Tentokrát se obracím já na vás a žádám vás o zpětnou vazbu. Tyhle články jsem začal psát teprve v průběhu minulé sezony, takže bych byl vděčný za vaše připomínky. Samozřejmě jsem rád za vaše pozitivní reakce, protože mi dodávají energii, ale tentokrát bych potřeboval jiný druh pomoci. Pokud se vám v článcích cokoli nezdá, tak to napište do komentářů. I když to bude úplná maličkost, tak o tom dejte vědět. Případně pokud máte nějaký úplně nový nápad, co do těchto článků přidat, tak sem s ním!

Sám už mám v hlavě nějaké nápady, ale pomoc od vás by mi určitě pomohla. Získal bych na to jiný pohled a měl více nápadů, co vylepšit do příští sezony. Doufám, že se nad tím trošku zamyslíte a pomůžete mi tuhle rubriku zase o kousek posunout. Za nové nápady všem předem děkuji!

Stejným způsobem se můžete vyjádřit i k našemu předzápasovému preview, či pozápasovému Review. Dále přinášíme rubriky jako Osobnosti z historie, souhrn spekulací v mediálním servise, nebo informační články z rezervy u-21. Jak hodnotíte tyto ostatní rubriky, co by jste případně zlepšili?

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!