Jonny Evans o americkém tour

15

S blížícím se tour, které se letos uskuteční na americké půdě, vyzpovídalo manutd.com Jonnyho Evanse, který s radostí zavzpomínal na minulá soustředění uskutečněná za velkou louží.

evans_001

Nejoblíbenější tour?

Pravděpodobně to poslední. Vyhráli jsme turnaj a to jsme hráli proti velmi dobrým týmům – udělalo to soustředění zajímavějším.

 

Nejlepší zápas v rámci tour?

Řekl bych ten proti Realu (2014). Byla to skvělá příležitost si zahrát a hlavně před skvělým publikem, které vyprodalo stadion. Bylo jich snad přes sto tisíc, takže opravdu skvělá zkušenost.

 

Nejlepší zážitek s fanoušky?

Myslím, že samotná skutečnost, že potkáváme lidi, kteří nás třeba ještě nikdy neviděli a i přesto jsou pro klub strašně zapálení, je skvělá. Je super vidět tu vášeň, kterou fanoušci United v sobě mají.

 

Nejlepší město?

New York.

 

A zážitek?

Asi návštěva Rockyho schodiště (2010).

 

A co si nejvíce na tour užíváš?

Slunce! (smích)

 

Nejtěžší věc na předsezónním soustředění?

Jednoznačně běhání.

 

Hudba, kterou při tour posloucháš?

Beru s sebou Mumford and sons a The Office.

 

Ideální spolubydlící?

Nikdo! (smích)

 

Nejlepší věc na Americe?

Jídlo! (smích)

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVan Persie sa chce pobiť o miesto v tíme
Ďalší článokLosovanie zápasov Premier League (Aktualizované o rozpis)
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!