23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Olly Murs sestavil svou nejlepší jedenáctku

Olly Murs je znám jako zpěvák, ale také jako veliký fanoušek Manchesteru United, má dokonce i permanentku.

olly-murs-twitter-1323951031

Půjdu na klasické rozestavení United 4-4-2. Je to skvělý tým, ale myslím, že sestavení nejlepší jedenáctky je to nejtěžší, co můžete udělat vzhledem k tomu, kolik legendárních hráčů tady bylo. Musel jsem vynechat spoustu velikánů, jako třeba Besta, Charltona, Robsona, Hughese, van Nistelrooye, Rooneyho… seznam pokračuje, ale do sestavy jsem dal hráče, které jsem miloval, když jsem vyrůstal.

Peter Schmeichel

Je jediný hráč, kterého bych do brány mohl zvolit. Všechno na tom Dánovi byla nejvyšší třída – jeho zákroky, jeho přítomnost, jeho distribuce. Prostě byl nejlepší. Chlap s jeho velikostí udělat ve finále Ligy mistrů 1999 salto. To je ukazuje, jaký sportovec to byl.

Gary Neville

Byl to jeden z nejlepších obránců, kterého kdy United měli a kterého jsme v této zemi kdy mohli vidět. Byl to dříč, skvělý organizátor a vždy klidný na míči. Byl důsledný každý týden a tak k United byl tak vášnivý.

Jaap Stam

Myslím, že každý fanoušek United musí souhlasit, že to byl hráč – příšera. Byla velká škoda, když opustil United, protože byl vážně dobrý. Vlastně jsem měl možnost proti němu hrát na Old Trafford v charitativním zápase a úplně mě vymazal.

Nemanja Vidić

To je těžké, protože jsem Riův velký fanoušek a jsme kamarádi, ale chtěl jsem ve svém týmu dva děsivé stopery. Potkal jsem se s Nemanjou v Dubaji, kde měli United tréninkový kemp, a on mi řekl, že je velkým fanouškem mé hudby, takže musí dostat můj hlas. Byl kolosální a vždy šel naplno, byl to skvělý lídr.

Denis Irwin

Myslel jsem, že na levého beka dám Patrice Evru po tom, co všechno udělal pro klub, ale nemůžete přehlédnout Denise. Obě nohy měl perfektní, mohl chodit na přímáky, rohy, penalty a byl spolehlivý. Každý víkend předvedl solidní výkon.

David Beckham

Byl to můj idol, když jsem vyrůstal. Dal ze sebe všechno pokaždé, když na sebe dal dres United a miloval klub stejně jako fanoušci – vždy to z něj můžete vycítit. Existuje málo hráčů s lepší pravačkou, jeho centry byly neuvěřitelné.

Roy Keane

Opravdu jsem váhal, koho dát do středu hřiště, vybíral jsem ze jmen Robson, Charlton, Keane a Scholes. Vybral jsem hráče, které jsem sledoval, když jsem vyrůstal, takže první je Keano. Byl nejlepším kapitánem, kterého jsem kdy viděl – strašil soupeře a inspiroval své vlastní, dobře nahrával a dokázal střílet branky.

Paul Scholes

Byl to neuvěřitelný hráč. Dával za nás góly od té doby, co se dostal do týmu. Stal se srdcem zálohy United tím, jak kontroloval hru s jeho přihrávkami a přehledem. Miloval jsem jeho postoj. Byl hráčem, kterého obdivoval celý svět.

Ryan Giggs

Nejlepší hráč Premier League a Mr. Manchester United – musí být v mé jedenáctce. Nikdy nebude nový Ryan Giggs – byl prostě nejlepší ze své generace.

Cristiano Ronaldo

Mám tu falešné číslo devět a dám Ronnyeho nahoru. Vím, že hrál převážně na křídle, ale ten chlap je gólostroj. Je jedním z nejlepších fotbalistů historie, tak moc nás inspiroval úspěchem. Fanoušci ho stále milují a zpívají jeho pokřik. Jen jsem si přál, aby tu zůstal déle.

Eric Cantona

Co můžete říct o Ericovi? Byl neuvěřitelný. Vyrůstal jsem, když jsem ho sledoval a chodíval jsem s košilí s límcem nahoře, jako on! Nikdy nezapomenu na jeho vítězný gól z half-voleje – jak couval od míče – z finále FA Cupu 1996 proti Liverpoolu. Podařilo se mi potkat ho na večeři – nejen, že je to neuvěřitelný hráč, je i neuvěřitelný člověk.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!