Oficiálně: Cleverley odchází do Evertonu

35

Anglický fotbalový klub Everton potvrdil, že získal záložníka Toma Cleverleyho.

Tom-Cleverley-3132040

25letý Tom Cleverley podepíše s Evertonem pětiletý kontrakt poté, co mu 1. července 2015 vyprší smlouva s Manchesterem United. Cleverley v minulé sezoně hostoval v Aston Ville a minulý týden si dokonce zahrál finále FA Cupu proti Arsenalu.

Aston Villa měla velký zájem o služby záložníka Manchesteru United i nadále, ale hráč nakonec přestoupí do Evertonu, kde bude působit pod manažerem Roberto Martinezem, jenž Cleverleyho vedl v minulosti ve Wiganu.

Nová posila Evertonu je také v nominaci reprezentačního týmu Anglie pro následující přátelské utkání proti Irsku a také kvalifikační utkání proti Slovinsku. Cleverley odehrál v reprezentačním dresu třináct utkání, když debutoval v roce 2012 na EURU v utkání proti Itálii.

„Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme Toma přivítat v Evertonu a myslím si, že existuje hned několik důvodů, proč si Toma fanoušci Evertonu oblíbí. Nejdůležitější je to, že skvěle zapadá do naší filozofie týmu a má bohaté zkušenosti s Premier League a to má ještě nejlepší fotbalová léta před sebou. Ve věku 25 let je hráčem, který reprezentuje svou zemi. Znám ho už z dřívějšího společného působení a vím přesně, jaký je to typ hráče. Vypovídá to navíc hodně, když byl Tom k dispozici jako volný hráč a mohl si vybírat z několika nabídek jak doma, tak v zahraničí a zvolil náš tým. Je to perfektní start pro jeho kariéru v Evertonu,“ řekl manažer Roberto Martinez.

Zdroj: skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMediální servis: 05/06/2015
Ďalší článokRobson: Rooney môže byť lídrom niekoľko ďalších rokov
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!