03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mediální servis: 26/05/2015

O čem se píše ve světových médií v souvislosti s Manchesterem United?

medilny servis 2

Agent: Otamendi chce z Valencie odejít
Fotbalový agent argentinského obránce Nicolase Otamendiho Eugenio Lopez prozradil, že jeho svěřenec chce odejít ze španělské Valencie. Už delší dobu se mluví o tom, že o Otamendiho má vážný zájem Manchester United. „Nico chce z Valencie odejít a je připraven udělat cokoliv, aby toho dosáhl. Nicolas to řekl výkonnému řediteli Amadeo Salvovi už před dvěma měsíci, takže mě překvapuje, že sportovní ředitel klubu Rufete o tom nic neví. Buď lže, nebo je chyba v komunikaci. V těchto případech je nejdůležitější vůle samotného hráče“, řekl Lopez pro Radio Valencia Cadena Ser.

Kane: Chci zůstat v Tottenhamu
21letý anglický útočník Tottenhamu Harry Kane prožil skvělou sezonu a ihned se začalo spekulovat, že by tento kanonýr mohl zamířit do Manchesteru United. Samotný Kane nicméně uvedl, že chce zůstat v Tottenhamu. „Spus jsou velkým klubem a mám tady světlou budoucnost. Doufám, že i nadále budu střílet branky a klubu se bude dařit,“ řekl Kane.

Manchester United se nezúčastní Milk Cupu
Mladíci Manchesteru United se poprvé po 25 letech nezúčastní mládežnického fotbalového turnaje Milk Cup, který se pořádá každoročně v Severním Irsku. „Po důkladném posouzení předsezonní přípravy ze strany prvního týmu a podrobného posouzení zdravotního dopadu na rezervní tým se Manchester United rozhodl nezúčastnit Dale Farm Milk Cupu,“ stojí v prohlášení anglického klubu.

PSG se snaží domluvit s Di Mariou
Podle L’Equipe se francouzský fotbalový klub PSG snaží dohodout s argentinským záložníkem Manchesteru United Angelem Di Mariou na případných podmínkách smlouvy. Pokud se obě strany dohodnout, je připraveno PSG kontaktovat anglický klub s konkrétní nabídkou na přestup.

Antonio Rüdiger je na prodej
Podle Stuttgarter Zeitung je německý fotbalový klub Stuttgart připraven prodat 22letého obránce Antonia Rüdigera za částku pohybující se okolo 10 milionů eur. O hráče má kromě Manchesteru United zájem také West Ham a Everton.

Thorpe na odchodu z United
Talentovaný obránce Manchesteru United Tom Thorpe je podle Manchester Evening News na odchodu z anglického klubu. Největší zájem o Thorpeovy služby projevil Leicester City.

Souness: Manchester United ještě na titul nemá
Fotbalový manažer Graeme Souness si nemyslí, že Manchester United bude schopen v příští sezoně bojovat o ligový titul. „United by museli být skvělou, opravdu skvělou sezonu. Ale nemyslím si, že jsou toho schopni. Je fajn říct: potřebujeme posílit tady a tady. Musíte ale získat správné hráče. Manchester United se bude snažit získat špičkové hráče hrající ve špičkových klubech, kteří by jej posunuli na vyšší level, ale ne všichni budou pravděpodobně na prodej“, řekl současný fotbalový odborník pracující pro Sky Sports.

Blackett na hostování do Evertonu?
Podle The People má manažer Evertonu Roberto Martinez zájem o 21letého anglického obránce Manchesteru United Tylera Blacketta, kterého by rád získal na hostování.

Zdroj: tribalfootball.com, skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!